Zainstaluj aplikację 
CUK Ubezpieczenia

Teraz wszystkie ubezpieczenia możesz mieć w swoim smartfonie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby sprawdzić datę zakończenia umowy czy zobaczyć dokładny zakres polisy. Korzystaj z aplikacji CUK Ubezpieczenia tak jak lubisz, w każdym miejscu!

Z aplikacją CUK zaoszczędzisz czas i pieniądze!

6 powodów, dla których warto pobrać naszą aplikację

1. Aplikacja CUK jest dla każdego

Nie musisz być Klientem CUK, żeby przechowywać w niej swoje polisy i korzystać z jej funkcjonalności. Polisy zakupione w CUK zostaną wczytane automatycznie. Inne wystarczy, że dodasz samodzielnie i masz do wszystkich dostęp kiedy tylko potrzebujesz.

2. Twoje polisy w jednym miejscu

W aplikacji przechowasz wszystkie polisy – ubezpieczenie samochodu, życia, zdrowia, swojego dziecka, nieruchomości, turystyczne, firmowe - każde jakie posiadasz i zawsze będziesz mieć do nich szybki i łatwy dostęp.

3. Informacja o końcu polisy

Aplikacja przypomni Ci o terminie płatności kolejnej raty, o końcu ubezpieczenia i o konieczności jego wznowienia. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje ubezpieczenie jest ważne i cały czas Cię ochroni.

4. Szybki kontakt z Doradcą

Możesz skontaktować się ze swoim opiekunem bezpośrednio przez aplikację lub zostawić kontakt
i doradca oddzwoni do Ciebie. Szybko i sprawnie.

5. Zakup polisy

W aplikacji w łatwy sposób porównasz oferty wszystkich ubezpieczycieli i kupisz dowolne ubezpieczenie. Do wyboru masz kalkulator OC/AC, nieruchomości, podróżny, życiowy, NNW szkolne i rowerowy. Możesz również wycenić polisy, które zostały kupione poza CUK – postaramy się zaoferować korzystniejsze warunki.

6. W razie potrzeby możesz:

  • wezwać assistance
  • zgłosić szkodę
  • sprawdzić OC sprawcy
  • wezwać pomoc w przypadku kolizji

Pobierz aplikację

Już teraz pobierz aplikację i zarejestruj się w niej zupełnie za darmo

Przejdź do sklepu Google Play lub App Store, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.