Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Aplikacja CUK Ubezpieczenia

Teraz wszystkie ubezpieczenia możesz mieć w swoim smartfonie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby sprawdzić datę zakończenia umowy czy zobaczyć dokładny zakres polisy. Korzystaj z aplikacji CUK Ubezpieczenia tak jak lubisz, w każdym miejscu!

Wszystkie ubezpieczenia masz w smartfonie

Dzięki aplikacji mobilnej CUK Ubezpieczenia wszystkie dotychczasowe polisy przechowujesz w jednym miejscu i masz do nich stały dostęp. Nie musisz pamiętać o segregowaniu dokumentów czy szukać nagle OWU w szufladzie. Aplikacja CUK Ubezpieczenia jest zawsze tam, gdzie masz ze sobą telefon, np. na poboczu drogi, w poczekalni u lekarza czy w tramwaju. W kilka kliknięć sprawdzisz, kiedy kończy się polisa czy zgłosisz szkodę na trasie.

Zarządzaj polisami łatwiej i szybciej

Aplikacja CUK Ubezpieczenia przypomni Ci o kończącej się polisie czy terminie płatności za ratę polisy. Już nie musisz martwić się o to, że wyleci Ci to z głowy. Informacja o końcu ochrony ubezpieczeniowej pozwoli Ci na swobodny zakup nowej polisy lub przedłużenie obecnej. Aplikacja gwarantuje Ci pełną kontrolę nad polisami, zarówno posiadanymi, jak i przyszłymi. Dzięki niej, możesz też skontaktować się ze swoim doradcą.

Z aplikacją CUK zaoszczędzisz czas i pieniądze

  • Skontaktujesz się z doradcą CUK,
  • Otrzymasz powiadomienia o kończącej się polisie,
  • Zgłosisz szkodę
  • Szybko i łatwo kupisz ubezpieczenie,
  • Sprawdzisz historię ubezpieczenia w UFG,
  • Dostaniesz powiadomienie o płatności rat,
  • Wezwiesz pomoc,
  • Otrzymasz kompleksową pomoc prawną.

Zgłoszenie szkody jeszcze nigdy nie było takie proste

Stłuczka na trasie? Co robić? W takich nieprzyjemnych okolicznościach także pomoże Ci aplikacja CUK Ubezpieczenia. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez zgłoszenie szkody, spisanie oświadczenia sprawcy wypadku czy sprawdzenie ważnego OC drugiego kierowcy. Wszystko to w jasny i przejrzysty sposób. Aplikacja CUK połączy Cię też bezpośrednio z towarzystwem, abyś jak najszybciej otrzymał wsparcie.

Już teraz pobierz aplikację i zarejestruj się w niej zupełnie za darmo

Przejdź do sklepu Google Play lub App Store, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.