Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie szyb - pewność w razie uszkodzeń

  • Wybierz polisę OC lub pakiet OC i AC,
  • Uzupełnij ją o ubezpieczenie szyb,
  • Porównaj oferty i wybierz najlepszą z nich.

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Jak chroni ubezpieczenie szyb?

Szyby samochodowe są najbardziej kruchym elementem zewnętrznym auta. Wystarczy zetknięcie z drobnym kamykiem, aby pojawiły się zarysowania czy pęknięcia. Każde uszkodzenie obniża wytrzymałość szyby w przyszłości i kolejne spotkanie z twardą krawędzią nie musi być już tak łaskawe dla jej delikatnej powierzchni

Z pomocą przychodzi ubezpieczenie szyb, które możesz kupić razem z obowiązkową polisą OC lub w rozszerzonym pakiecie OC/AC. Przedmiotem ochrony jest szyba czołowa, szyby boczne oraz szyba tylna. Inne elementy szklane takie jak lusterka czy szyberdach są pod ochroną w ramach AC. Suma ubezpieczenia pokryje ewentualne koszty wymiany szyb w Twoim aucie.

Ubezpieczenie szyb zapewnia sprawną pomoc w razie pęknięć, uszkodzeń czy całkowitych stłuczeń. Towarzystwo ubezpieczeniowe naprawi szybę lub wymieni ją na dobrej jakości zamiennik. Po likwidacji szkody nowo zamontowana szyba będzie objęta gwarancją, aby uchronić Cię przed możliwymi problemami w toku użytkowania auta. Dzięki polisie nie musisz przejmować się naprawą ani ponosić kosztów z nią związanych.

Z zarysowaną karoserią można wyjechać na drogę, ale pękniętą szybę należy niezwłocznie wymienić i to nie tylko ze względów estetycznych. Szyby w samochodzie pełnią ważną funkcję ochronną i rzutują na stan techniczny całego auta. Brak lub uszkodzenie którejś z nich wymaga natychmiastowej interwencji specjalisty. Musisz wiedzieć, że jazda samochodem z pękniętą lub stłuczoną szybą może skończyć się mandatem lub zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Z superubezpieczeniem szyb żadna rysa nie będzie Ci straszna!

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.