BALCIA INSURANCE SE

Balcia Insurance SE rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2009 roku, poprzez współpracę z RESO Europa Service. Zobacz więcej.

Balcia Insurance SE rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2009 roku, poprzez współpracę z RESO Europa Service. W styczniu 2014 roku zarejestrowała w Polsce swój pierwszy oddział, a od 2016 roku funkcjonuje pod obecną nazwą. Towarzystwo ubezpieczeniowe wywodzi się z Łotwy i prowadzi działalność na terenie całej Unii Europejskiej. 

Choć początkowo Balcia proponowała swoje usługi wyłącznie w państwach bałtyckich, czyli na Łotwie, Litwie i w Estonii, od 2008 roku Balcia Insurance SE z powodzeniem wchodziła sukcesywnie na rynki takich krajów europejskich jak Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania oraz Włochy, których mieszkańcy łącznie stanowią więcej niż 70% całkowitej populacji Unii Europejskiej.

Jednym z głównych produktów, które proponuje towarzystwo jest oczywiście ubezpieczenie komunikacyjne w Balcia. Do wyboru jest również atrakcyjna polisa mieszkaniowa. To jednak nie wszystko, co może zaproponować ten ubezpieczyciel. 

Balcia Insurance SE oferuje swoim klientom ubezpieczenia OC np.:

  • dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą takich jak na przykład szpitale,
  • dla sektora MSP tak zwany „Biznes Pakiet”,
  • OC w życiu prywatnym – „Dom Pakiet”,
  • Obowiązkowe Ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania czynności agencyjnych,
  • dla Zarządcy Nieruchomości.

Oferta jest więc zróżnicowana i dopasowana do potrzeb szerokiego grona klientów.