Ubezpieczenie komunikacyjne w Balcia - obowiązkowe OC

Czym wyróżnia się ubezpieczenie komunikacyjne w Balcia? Poznaj oferty OC, NNW i AC.

Polisa OC to obowiązkowe ubezpieczenie, o którym musi pamiętać każdy kierowca. Nawet jeśli samochód jest nieużywany i przez dłuższy czas stoi w garażu, nadal nie można zapomnieć o zakupie ubezpieczenia OC. Taką propozycję ma również towarzystwo Balcia. Zakres ochrony jest taki sam jak u każdego innego ubezpieczyciela, jednak o składce za OC decyduje wiele czynników.

Ubezpieczenie NNW w Balcia

Dodatkiem do polisy OC może być między innymi ubezpieczenie NNW w Balcia. Oznacza to, że jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku podczas ruchu pojazdu lub w czasie jego użytkowania i w wyniku tego dojdzie do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, można liczyć na wsparcie finansowe ze strony towarzystwa. Balcia proponuje ochronę zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Zakres ochrony obejmuje np. uszkodzenia ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, rozstrój zdrowia powodujący trwały uszczerbek na zdrowiu czy śmierć ubezpieczonego. Warto wcześniej zapoznać się z OWU, czyli Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeniowymi, aby dowiedzieć się np. jakie są wyłączenia odpowiedzialności tego towarzystwa. To, na co także trzeba zwrócić uwagę to również suma ubezpieczenia. Składka za NNW może być opłacona jednorazowo lub w ratach.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Balcia to oczywiście nie tylko samo OC i NNW. Możesz także zapoznać się z inną ofertą, np. AC, assistance czy polisę, która ma na celu ochronić szyby. Wszystko zależy jednak od Twoich potrzeb.