Ubezpieczenie domu w trosce o spokojną i bezpieczną przyszłość

  • Wypełnij krótki formularz,
  • Porównaj oferty w wielu towarzystwach,
  • Wybierz ubezpieczenie domu i zyskaj spokój.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Jak chroni ubezpieczenie domu?

Ubezpieczenie domu gwarantuje bezpieczeństwo nieruchomości i spokój właścicielom. Odpowiednia polisa to środki, dzięki którym zadbasz o najważniejsze miejsce we wszechświecie – Twój dom. Przeczytaj, jakiej ochrony możesz się spodziewać, ubezpieczając swój dom lub mieszkanie.

Ubezpieczenie nieruchomości i ruchomości

Dzięki odpowiednio dobranej polisie na mieszkanie bezpieczne będą zarówno elementy stałe konstrukcji domu (np. dach, schody, okna czy drzwi), jak i elementy ruchome (np. sprzęt elektroniczny, wyposażenie kuchenne bez zabudowy i antyki). Wybierając kompleksowe ubezpieczenie na dom, zyskujesz pewność, że Twoje mienie znajduje się pod ochroną. Bez względu na to, czy wypadnie Ci pokrywka i uszkodzi szklaną płytę indukcyjną, czy dojdzie do zalania, możesz spodziewać się pomocy ze strony ubezpieczyciela.

Remont, naprawa czy wymiana elementów wyposażenia w domu jednorodzinnym zwykle wiąże się z większymi kosztami. To również konieczność znalezienia przyczyny szkody: skuwania płytek i ściany często na całej wysokości pomieszczenia, wymiany uszkodzonego elementu instalacji wodno-kanalizacyjnej i w końcu murowania oraz kupna i kładzenia nowych płytek. Ubezpieczenie nieruchomości to rzeczywiste wsparcie w wymagających sytuacjach.

Ubezpieczenie domu od zdarzeń losowych

Polisa na mieszkanie zapewnia wypłatę środków m.in. w sytuacji, w której poniesiesz straty w wyniku zdarzeń losowych. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje pożar, zalanie przez sąsiada i inne niedogodności, które są skutkiem działania czynników atmosferycznych. Polski klimat jest coraz bardziej zaskakujący. Grad, podtopienia, a nawet trąby powietrzne stały się nieodłącznym elementem niemal każdego lata. Zalanie przez nieszczelną ramę okienną, dziura w dachu wygryziona przez kunę i dachówki pozrywane na skutek silnego wiatru to tylko początek długiej listy szkód, które często występują w naszym kraju. Ubezpieczenie budynku gwarantuje pokrycie kosztów remontu uszkodzonego domu.

Boisz się mniej prawdopodobnych zdarzeń? Swój dom możesz ubezpieczyć nawet od szkód powstałych wskutek uderzenia statku powietrznego. Ubezpieczenie nieruchomości to zabezpieczenie na wypadek wielu sytuacji!

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży, włamania i dewastacji

Odpowiednie zabezpieczenie mieszkania, drzwi antywłamaniowe i alarm mogą skapitulować w konfrontacji ze złodziejem. Wypłata świadczenia wspomoże Twój budżet po kradzieży z włamaniem, rabunku czy dewastacji. Ubezpieczenie domu od tych zdarzeń umożliwia uzyskanie odszkodowania nie tylko na wypadek rzeczywistej kradzieży, ale także szkód powstałych w jej trakcie lub na skutek niedoszłego zdarzenia.

Jeżeli więc złodziej uszkodzi część kosztowych zabezpieczeń zainstalowanych w Twoim domu, np. system alarmowy, ubezpieczyciel może pokryć koszty likwidacji szkody. Okoliczni chuligani notorycznie dewastują Twoje ogrodzenie, malując na nim sprayem? Ubezpieczenie na dom pozwoli Ci zmniejszyć koszty odnowy.

Ubezpieczenie posesji i obiektów małej architektury

Twój dom to coś więcej niż mury! Ubezpieczenie domu możemy rozszerzyć o wyposażenie posesji. Ochrona obejmie także Twój ogród, garaż czy altankę. Ubezpieczymy nawet basen i ogrodzenie. Twój dom znajduje się przy zakręcie, przy którym często dochodzi do wypadków samochodowych? Obawiasz się, że nieznany kierowca uderzy w Twoje ogrodzenie? Ubezpieczenie budynku rozszerzone o ochronę posesji sprawi, że nie zostaniesz sam z koniecznymi naprawami!

Pakiet assistance na nagłe sytuacje

Domowy pakiet assistance pozwoli Ci szybko zapanować nad przeciekającą wanną lub zepsutym zamkiem w drzwiach. Po zgłoszeniu szkody odwiedzi Cię hydraulik, ślusarz albo specjalista od naprawy sprzętu AGD. Kompleksowe ubezpieczenie domu pomoże zadbać nawet o transport Twojej rodziny do hotelu w razie pojawienia się większej szkody – oczywiście z opłaceniem kosztów pobytu. Pakiet assistance to doraźne wsparcie, które nie tylko pomoże oszczędzić Twój czas i pieniądze, ale także zapobiegnie niepotrzebnemu stresowi!

Kompleksowe OC w życiu prywatnym

Pomyśl nie tylko o swoim domu, ale także o odpowiedzialności za straty innych osób, którym możesz przypadkowo wyrządzić szkodę. Poszkodowanym może być np. sąsiad, którego okno ucierpi z powodu aspiracji piłkarskich Twojego dziecka. Jeśli przypadkowy przechodzień złamie nogę na ośnieżonym chodniku przed Twoją posesją, odszkodowanie pokryje polisa OC w życiu prywatnym. Twojemu psu zdarza się uciekać z podwórka? Jeżeli kiedykolwiek doprowadzi do uszkodzenia cudzego samochodu lub pogryzie inne zwierzę, ubezpieczenie budynku z ochroną OC w życiu prywatnym zabezpieczy Cię finansowo.

Gdzie ubezpieczyć dom? Najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia domów

Dobre ubezpieczenie domu to przede wszystkim polisa, którą będzie charakteryzował najszerszy zakres ochrony i najniższa cena.

Szukanie najtańszej polisy, przy zachowaniu całego interesującego Cię zakresu ochrony może być czasochłonne. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia co najmniej kilku (a najlepiej kilkunastu!) towarzystw ubezpieczeniowych. Kolejny krok to przeanalizowanie ofert i porównanie ich. Trzeba liczyć się z tym, że rozmowy z agentami mogą być dość długie: będziesz musiał odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących Twojego majątku. Odpowiedzi na nie pozwolą obliczyć wysokość składki. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie ubezpieczyć dom, wybierz łatwiejszy sposób - skorzystaj z kalkulatora ubezpieczenia domu dostępnego na naszej stronie!

Wystarczy, że uzupełnisz w nim prostą, intuicyjną ankietę, by w kilka minut otrzymać porównanie nawet kilkunastu ubezpieczeń mieszkania. Bez wychodzenia z domu dowiesz się, która polisa zapewni Ci ochronę, jakiej potrzebujesz w najniższej cenie. Dzięki kontaktowi z doświadczonym doradcą CUK będziesz mieć możliwość zapytania o nurtujące Cię szczegóły danej oferty. Co więcej, z CUK kupisz polisę na dom także online – wszystko załatwisz w kilkanaście minut, bez wstawania z kanapy! Sprawdź sam, jakie to proste.

Niech bezpieczeństwo rozgości się w Twoim domu!

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki superubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę superubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki superubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.