Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie domu w trosce o spokojną i bezpieczną przyszłość

  • Wypełnij krótki formularz,
  • Porównaj oferty w wielu towarzystwach,
  • Wybierz ubezpieczenie domu i zyskaj spokój.

Jak chroni ubezpieczenie domu?

Ubezpieczenie domu gwarantuje bezpieczeństwo nieruchomości i spokój właścicieli. Odpowiednia polisa to środki, które zadbają o najważniejsze miejsce we wszechświecie – Twój dom.

Dzięki polisie będą bezpieczne zarówno elementy stałe konstrukcji domu (np. dach czy schody), jak i elementy ruchome (np. sprzęt elektroniczny i antyki). Remont, naprawa czy wymiana różnych elementów w domu jednorodzinnym zwykle wiąże się z poważnymi kosztami. Ubezpieczenie nieruchomości to rzeczywiste wsparcie w wymagających okolicznościach.

Polisa zapewnia wypłatę środków, jeśli poniesiesz straty w wyniku zdarzeń losowych. SuperOchrona obejmuje pożar, zalanie przez sąsiada i liczne niedogodności, które fundują nam warunki atmosferyczne. Polski klimat jest coraz bardziej zaskakujący. Grad, powódź, a nawet trąby powietrzne stały się nieodłącznym elementem niemalże każdego okresu letniego. Boisz się mniej prawdopodobnych zdarzeń? Swój dom możesz ubezpieczyć nawet od szkód powstałych wskutek uderzenia statku powietrznego.  

Odpowiednie zabezpieczenie mieszkania, drzwi antywłamaniowe i alarm mogą skapitulować w konfrontacji ze złodziejem. Wypłata świadczenia wspomoże Twój budżet po kradzieży z włamaniem, rabunku czy dewastacji.

Twój dom to coś więcej niż mury! SuperUbezpieczenie możemy rozszerzyć o wyposażenie posesji. Ochrona zamieszka także w Twoim ogrodzie, garażu czy altance. Ubezpieczymy nawet Twój basen i ogrodzenie.

Przyda się wsparcie w kryzysowej sytuacji? Domowy pakiet assistance pozwoli Ci sprawnie zapanować nad przeciekającą wanną czy zepsutym zamkiem w drzwiach. Po zgłoszeniu szkody odwiedzi Cię hydraulik, ślusarz czy specjalista od naprawy sprzętu AGD.

Pomyśl nie tylko o swoim domu, ale także o odpowiedzialności za straty innych osób, którym możesz przypadkowo wyrządzić szkodę. Poszkodowanym może być np. sąsiad, którego okno ucierpi z powodu aspiracji piłkarskich Twojego dziecka. Jeśli przypadkowy przechodzień złamie nogę na ośnieżonym chodniku przed Twoją posesją, odszkodowanie pokryje polisaOC w życiu prywatnym.

Niech bezpieczeństwo rozgości się w Twoim domu!

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki superubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę superubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki superubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.