HDI Grupa WARTA S.A.

HDI jest marką posiadającą ponad 100 letnią tradycję na świecie, natomiast w Polsce obecna jest od 2002 roku. Dowiedz się więcej.

HDI to marka, która powstała w efekcie połączenia spółek HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń oraz TUiR "WARTA" S.A. Aktualnie jest to jedno towarzystwo ubezpieczeniowe, które ma silną pozycję na rynku. Może pochwalić się ponad stuletnią tradycją na świecie, a w naszym kraju jest obecne od ponad 18 lat. Aktualnie to wicelider w sektorze ubezpieczeń majątkowych.

Oferta HDI jest kierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale także małych i średnich przedsiębiorstw. Polisy są oferowane przez TUiR "Warta" S.A. Jeśli potrzebujesz elastycznych ofert dopasowanych do Twojej sytuacji życiowej, weź pod uwagę ubezpieczyciela HDI.

Niezależnie od tego, czy jest to klient indywidualny czy mała lub średnia firma, każdego z odbiorów HDI traktuje z szacunkiem oraz wsłuchuje się w jego potrzeby. Założeniem firmy jest tworzenie partnerskich relacji z klientami, pracownikami oraz akcjonariuszami. Misją HDI jest przyczynianie się do rozwoju społeczności, w której wszyscy żyjemy.

Czy wiesz, że...

HDI to trzy wartości ujęte w nazwie, czyli Harmonia, Doświadczenie i Innowacyjność. To misja i podstawa działań tego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Najpopularniejsze polisy to oczywiście:
 

To jednak nie wszystkie polisy, które możesz wykupić w HDI. Towarzystwo proponuje również polisy mieszkaniowe, NNW, podróżne, rolne, szkolne, a nawet zabezpieczenie jachtów i floty.