Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

HDI

HDI UBEZPIECZENIA

HDI jest marką posiadającą ponad 100 letnią tradycję na świecie, natomiast w Polsce obecna jest od 2002 roku.  Polisy sygnowane marką HDI to propozycja TUiR „Warta” kierowana do klientów indywidualnych oraz do małych i średnich przedsiębiorstw.
 
HDI powstało w efekcie połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń oraz TUiR "WARTA" S.A.. Połączenie to miało na celu postanie jednego towarzystwa ubezpieczeniowego o silnej pozycji. Obecnie HDI zajmuje pozycję wicelidera w sektorze ubezpieczeń majątkowych.
 
Jednym z głównych celów HDI jest dostarczanie szerokiej oferty o jak najwyższej jakości. W HDI znajdziemy szeroki wachlarz ubezpieczeń:
 

  • samochodu,
  • nieruchomości,
  • podróżnych,
  • dla firm,
  • dla rolników.

Niezależnie od tego, czy jest to klient indywidualny czy mała lub średnia firma, każdego z odbiorów HDI traktuje z szacunkiem oraz wsłuchuje się w jego potrzeby. Założeniem firmy jest tworzenie partnerskich relacji z klientami, pracownikami oraz akcjonariuszami. Misją HDI jest przyczynianie się do rozwoju społeczności, w której wszyscy żyjemy.
 
Głównymi wartościami ujętymi w nazwie HDI są - Harmonia, Doświadczenie, Innowacyjność.

keyboard_arrow_up