Assistance w HDI - dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

Assistance w HDI chroni Cię w najmniej oczekiwanych zdarzeniach na drodze. Zobacz, dlaczego warto wybrać tę ofertę.

Oferta assistance w HDI gwarantuje Ci spokój i bezpieczeństwo, niezależnie od tego czy preferujesz dalekie podróże czy pokonujesz krótkie dystanse swoim samochodem. W razie awarii czy rozładowania akumulatora, możesz liczyć na szybką pomoc. Do dyspozycji masz aż 4 warianty. Zobacz jak działa assistance w HDI.

Który wariant wybrać? O assistance w HDI

Podstawowy wariant assistance w HDI dodawany jest do specjalnego pakietu wraz z OC. Oznacza to, że otrzymasz obowiązkową polisę w razie wyrządzenia szkody na drodze, a także możesz także skorzystać z pomocy serwisowej w ramach assistance, która obejmuje holowanie w razie wypadku do 100 kilometrów. 

Interesuje Cię coś więcej niż samo holowanie auta? Oprócz wariantu standard, assistance w HDI gwarantuje próbę naprawy auta w razie wypadku, awarii, zdarzenia losowego czy przedziurawienia opony oraz pomoc informacyjną, np. dane, gdzie znajduje się serwis. Takie wsparcie w razie stresującej sytuacji jest nieocenione.

W pakiecie Złotym masz także takie usługi jak wynajem samochodu po wypadku i kradzieży do 5 dni, transport ubezpieczonych osób do miejsca holowania pojazdu. Jeszcze więcej zyskasz z assistance Złoty + oraz Podróżnik 15. W tych wariantach możesz dodatkowo liczyć na zakwaterowanie w trakcie podróży, jeśli przytrafi się coś złego na trasie i nie będziesz mógł kontynuować swojego wyjazdu. W pakiecie Złoty + zyskujesz holowanie na terenie Polski bez limitów kilometrowych oraz samochód zastępczy po wypadku nawet do 10 dni.

Jak działa assistance w HDI? Przykład praktyczny

Wyobraź sobie taką sytuację, że wyjeżdżasz nad morze z całą rodziną. Do pokonania masz ponad 200 kilometrów i nagle, kiedy zaczyna robić się ciemno, Twój samochód staje pomiędzy jednym, a drugim miasteczkiem i nie chce się uruchomić. Konieczna będzie pomoc drogowa. Mając do dyspozycji assistance w HDI w pakiecie Złoty +, dzwonisz po pomoc do towarzystwa ubezpieczeniowego. Informuje Cię on dokładnie, co masz zrobić. Twój samochód zostaje odholowany do najbliższego warsztatu mechanicznego, a Ty wraz z pasażerami możesz skorzystać ze zorganizowanego noclegu. Do dyspozycji masz także samochód zastępczy. Jeśli taka opcja jest dla Ciebie korzystna, skontaktuj się z naszymi doradcami.