Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Koszty leczenia w podróży - element polisy, z którym poczujesz się bezpieczniej

Bądź gotowy na pokrycie wszelkich kosztów związanych z nagłym zachorowaniem, zatruciem, hospitalizacją czy wypadkiem za granicą. Przygotuj się do urlopu, aby spędzić go dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

Koszty leczenia z kartą EKUZ

Podróżując po Polsce, jesteś chroniony w ramach systemu powszechnej opieki zdrowotnej. NFZ pokrywa koszty wizyt lekarskich i pobytów w szpitalu. Za granicą sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

W wybranych krajach europejskich honorowana jest karta EKUZ, dzięki której możesz skorzystać z koszyka świadczeń oferowanego rodzimym obywatelom danego kraju. Jednak bezpłatny zakres usług różni się znacznie pomiędzy krajami i np. wyjeżdżając do Niemiec, musisz być gotowy na pokrycie ewentualnych kosztów hospitalizacji. Warto wiedzieć, że NFZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do Polski, więc jeśli powrót do kraju o własnych siłach okaże się niemożliwy, trzeba się liczyć ze znacznym wydatkiem z własnej kieszeni. Dlatego właśnie SuperPolisa turystyczna jest tak ważna.

Jak chroni ubezpieczenie kosztów leczenia?

Standardowa SuperOchrona obejmuje leczenie nagłego zachorowania w czasie wyjazdu oraz obrażeń powypadkowych. Ubezpieczenie można rozszerzyć o dolegliwości wynikające z choroby przewlekłej.

Świadczenie w ramach zwrotu kosztów leczenia może obejmować wizyty lekarskie, badania i zabiegi ambulatoryjne, operacje i pobyt w szpitalu. Otrzymasz środki na zakup leków i środków opatrunkowych. Polisa jest gwarancją bezpłatnego transportu medycznego między placówkami zagranicznymi i do Polski.

Dzięki SuperUbezpieczeniu masz swobodny dostęp do leczenia za granicą w publicznych oraz w prywatnych placówkach medycznych. Zapewnij sobie ochronę i na wakacjach myśl tylko o relaksie.

Jakiej ochrony na wakacjach potrzebujesz?

Zastanawiasz się, jaki zakres ochrony jest dla Ciebie odpowiedni? Zobacz, co może obejmować dobre ubezpieczenie turystyczne.

Co zyskujesz?

  • zwrot kosztów leczenia,
  • ubezpieczenie NNW,
  • koszty ratownictwa i poszukiwań, na każdym etapie
  • assistance w podróży,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • OC w życiu prywatnym.
ZOSTAW NUMER

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o polisie podróżnej przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

W trudnych sytuacjach otrzymasz wsparcie w ramach assistance w podróży. W ramach polisy możesz zdecydować się także na superubezpieczenie bagażu. Odszkodowanie zrekompensuje Ci zniszczenie lub utratę rzeczy osobistych.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.