Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ERGO HESTIA

ERGO HESTIA S.A. UBEZPIECZENIA

Powstałe w 1991 roku Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia należy do Grupy Ergo Hestia, która jest jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Potęgę Ergo Hestii najlepiej odzwierciedla fakt, że jest ona największą firmą ubezpieczeniową, która powstała w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Co ważne dla klienta, Ergo Hestia może się pochwalić wysoką jakością likwidacji szkód.
 
STU Ergo Hestia oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, a także przygotowała  pełen wachlarz ubezpieczeń dla przedsiębiorstw. Właściciele małych i średnich firm mogą skorzystać z nowoczesnych rozwiązań obejmujących ubezpieczenie:

  • mienia,
  • komunikacyjne,
  • finansowe,
  • cybernetyczne,
  • lotnicze (przygotowane z myślą o operatorach dronów).

Duże przedsiębiorstwa mogą zakupić ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych wymagań i specyfiki działalności.
 
W ofercie Ergo Hestii znajduje się również bogata propozycja polis komunikacyjnych: OC, AC, NNW (czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów), OP (czyli ubezpieczenie ochrony prawnej posiadaczy pojazdów mechanicznych) czy Assistance.

keyboard_arrow_up