ERGO HESTIA

Powstałe w 1991 roku Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia należy do Grupy Ergo Hestia.

Powstałe w 1991 roku Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia należy do Grupy Ergo Hestia, która jest jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Potęgę Ergo Hestii najlepiej odzwierciedla fakt, że jest ona największą firmą ubezpieczeniową, która powstała w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Co ważne dla klienta, Ergo Hestia może się pochwalić wysoką jakością likwidacji szkód. Intensywny rozwój oraz zgromadzone doświadczenie doprowadziło do powstania w 1997 roku spółki Ergo Hestia na Życie, która specjalizuje się w prowadzeniu ubezpieczeń na życie - zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych.

STU Ergo Hestia oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, a także przygotowała pełen wachlarz ubezpieczeń dla przedsiębiorstw. Właściciele małych i średnich firm mogą skorzystać z nowoczesnych rozwiązań obejmujących ubezpieczenie:

  • mienia,
  • komunikacyjne,
  • finansowe,
  • cybernetyczne,
  • lotnicze (przygotowane z myślą o operatorach dronów).

Duże przedsiębiorstwa mogą zakupić ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych wymagań i specyfiki działalności.

Na rynku ubezpieczeń pojawiła się także Ergo Hestia Lite, czyli wszystko to, co MTU i Ergo Hestia mają najlepszego do zaoferowania, proponując trzy pakiety majątkowe dla swoich klientów. Polisa kierowana jest do osób posiadających pojazdy mechaniczne i tych, którzy liczą na kompleksowe rozwiązania.

W ramach produktu Ergo Hestia Lite, możesz także liczyć na ubezpieczenie komunikacyjne w 3 atrakcyjnych pakietach.