Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie komunikacyjne w ramach Ergo Hestia Lite - kompleksowe rozwiązania

Na rynku ubezpieczeń pojawiły się trzy gotowe pakiety polis komunikacyjnych, które maksymalnie spełnią Twoje potrzeby. Szeroki zakres ochrony, obowiązkowe OC oraz dodatkowy komfort w ramach assistance. To odpowiedź na oczekiwania osób, które lubią czuć się bezpiecznie w podróży, niezależnie od tego czy jest ona krótka czy długa.

Trzy pakiety do wyboru - w zależności od Twoich potrzeb

Ergo Hestia Lite to ubezpieczenie komunikacyjne, w ramach którego otrzymujesz trzy opcje do wyboru:

  • wariant I - OC, NNW kierowcy i pasażerów lub assistance,
  • wariant II - OC, NNW kierowcy i pasażerów, assistance,
  • wariant III - OC, NNW kierowcy i pasażerów, assistance i AC.

Pierwszy pakiet to podstawowa ochrona na drodze, która obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie, a także dodatek w postaci NNW. Ten przyda się w razie nagłych i nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek podczas wysiadania czy postoju na autostradzie. W ramach tej polisy możesz liczyć nawet na sumę ubezpieczenia w wysokości 15 000 złotych.

Drugi wariant poszerzony jest o assistance, który obejmuje holowanie pojazdu (500 km na terenie Polski i 250 km na terenie Europy) oraz pojazd zastępczy. W zależności od sytuacji, może to być 5 lub 7 dni.

Trzecia opcja jest przeznaczona dla osób, które cenią kompleksowe rozwiązania. Ubezpieczyć możesz pojazd wraz z wyposażeniem podstawowym. Do dyspozycji masz kilka wariantów likwidacji szkody: zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej (naprawa w ASO lub warsztacie znajdującym się w sieci partnerskiej).

Wszystkie oferty przeznaczone są dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Ubezpieczone mogą być pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe, a także motocykle.

Dodatki do wyboru - jeszcze większa ochrona

Do każdego pakietu możesz też wybrać ubezpieczenie szyb w wariancie All Risk na sumę 5000 złotych. Jeśli zdarzy się wypadek i konieczny będzie transport auta poszkodowanego i sprawcy, wybierz rozszerzenie holowania pojazdu. Ciekawą opcją jest też zakup Telefonicznego Asystenta Prawnego, który udostępnia Ci pomoc prawną dotyczącą ubezpieczonego pojazdu. Jeśli tylko będziesz mieć jakieś wątpliwości, dostajesz pełne wsparcie.

keyboard_arrow_up