Ubezpieczenie komunikacyjne w ramach Ergo Hestia Lite - kompleksowe rozwiązania

Ergo Hestia Lite to ubezpieczenie komunikacyjne, w ramach którego otrzymujesz trzy opcje do wyboru. Sprawdź, czym się wyróżniają te polisy.

Na rynku ubezpieczeń pojawiły się trzy gotowe pakiety polis komunikacyjnych, które maksymalnie spełnią Twoje potrzeby. Szeroki zakres ochrony, obowiązkowe OC oraz dodatkowy komfort w ramach assistance. To odpowiedź na oczekiwania osób, które lubią czuć się bezpiecznie w podróży, niezależnie od tego czy jest ona krótka czy długa.

Trzy pakiety do wyboru - w zależności od Twoich potrzeb

Ergo Hestia Lite to ubezpieczenie komunikacyjne, w ramach którego otrzymujesz trzy opcje do wyboru:

  • wariant I - OC, NNW kierowcy i pasażerów lub assistance,
  • wariant II - OC, NNW kierowcy i pasażerów, assistance,
  • wariant III - OC, NNW kierowcy i pasażerów, assistance i AC.

Pierwszy pakiet to podstawowa ochrona na drodze, która obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie, a także dodatek w postaci NNW. Ten przyda się w razie nagłych i nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek podczas wysiadania czy postoju na autostradzie. W ramach tej polisy możesz liczyć nawet na sumę ubezpieczenia w wysokości 15 000 złotych.

Drugi wariant poszerzony jest o assistance, który obejmuje holowanie pojazdu (500 km na terenie Polski i 250 km na terenie Europy) oraz pojazd zastępczy. W zależności od sytuacji, może to być 5 lub 7 dni.

Trzecia opcja jest przeznaczona dla osób, które cenią kompleksowe rozwiązania. Ubezpieczyć możesz pojazd wraz z wyposażeniem podstawowym. Do dyspozycji masz kilka wariantów likwidacji szkody: zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej (naprawa w ASO lub warsztacie znajdującym się w sieci partnerskiej).

Wszystkie oferty przeznaczone są dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Ubezpieczone mogą być pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe, a także motocykle.

Dodatki do wyboru - jeszcze większa ochrona

Do każdego pakietu możesz też wybrać ubezpieczenie szyb w wariancie All Risk na sumę 5000 złotych. Jeśli zdarzy się wypadek i konieczny będzie transport auta poszkodowanego i sprawcy, wybierz rozszerzenie holowania pojazdu. Ciekawą opcją jest też zakup Telefonicznego Asystenta Prawnego, który udostępnia Ci pomoc prawną dotyczącą ubezpieczonego pojazdu. Jeśli tylko będziesz mieć jakieś wątpliwości, dostajesz pełne wsparcie.