Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

OC zawodu - zabezpieczenie, którego potrzebujesz na co dzień

Jeśli w Twojej codziennej pracy narażony jesteś na ryzyko, które niesie za sobą straty poniesione przez klientów czy pacjentów, wybierz OC zawodu. Dzięki niemu, nawet kiedy na moment stracisz czujność, będziesz mógł odsapnąć z ulgą.

Dla kogo ubezpieczenie OC zawodu?

Obowiązkowym ubezpieczeniem OC zawodu objęci są m in. lekarze, adwokaci, notariusze i architekci. Jego zakres i minimalna suma ubezpieczenia wynikają z rozporządzeń Ministerstwa Finansów. Ochronę możesz rozszerzyć według własnego uznania, aby otrzymać zabezpieczenie, jakiego potrzebujesz. Nieobowiązkowe polisy może wykupić np. inspektor bhp, farmaceuta, tłumacz przysięgły czy wychowawca kolonijny.

W niektórych grupach zawodowych zwykłe niedopatrzenie może wiązać się z utratą majątku, zdrowia lub życia przez klientów, kontrahentów i inne osoby. Likwidacją szkód powstałych z Twojej winy zajmie się ubezpieczyciel. Nie jesteś zdany na siebie w przypadku nieumyślnych strat, rażącego niedbalstwa czy zobowiązań finansowych np. odszkodowania, które będziesz musiał wypłacić.

Jaki jest zakres ubezpieczenia OC zawodu?

Ochroną ubezpieczeniową OC zawodu objęte są szkody wyrządzone nieumyślne przez przedsiębiorcę, pracownika lub firmę. To zarówno skutki wykonywanych czynności, jak i konsekwencje zaniechania. Polisa dotyczy szkód osobowych i majątkowych oraz strat finansowych powstałych z powodu zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

OC zawodu zapewnia wsparcie w razie pociągnięcia do odpowiedzialności. Ubezpieczenie OC zawodu chroni finanse i dobrą reputację Twojej firmy.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.