Ubezpieczenie GAP- zaawansowana ochrona przed spadkiem wartości.

Dzięki ubezpieczeniu Gap, w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, otrzymasz dodatkowe odszkodowanie, które ułatwi odkupienie samochodu tej samej klasy i wartości.

Ubezpieczenie GAP w pigułce.

Wartość pojazdów drogowych spada, od momentu wyjechania z salonu dealera. Czy wiesz, ile Ty na tym stracisz, w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży auta? W przeciągu 5 lat samochód może stracić nawet ponad połowę swojej wartości rynkowej. Już po pierwszym roku użytkowania, wartość spada nawet o 20%. Z polisy AC otrzymasz odszkodowanie, ale jedynie do wartości rynkowej auta z dnia wystąpienia szkody, a więc znacznie mniej niż zapłaciłeś za pojazd.

UbezpieczenieGAP jest odpowiedzią na tę sytuację. Dzięki odszkodowaniu GAP, możesz liczyć na wypłatę dodatkowych środków, które ułatwią zakup nowego pojazdu tej samej wartości. Polisa GAP ma swoje zastosowanie w okolicznościach, kiedy stwierdzono szkodę całkowitą lub gdy pojazd zostanie skradziony. 

Ubezpieczenie Gap nie tylko pozwoli uzyskać środki finansowe na zakup nowego środka transportu, ale często pomaga w rozliczenie kredytu lub leasingu.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.