Zostań Bohaterem Przyjaznego Świata Ubezpieczeń

Cześć, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę! Rozgość się w naszym Przyjaznym Świecie Ubezpieczeń i przekonaj się, że praca w branży ubezpieczeniowej, to coś więcej niż obowiązki. Ale od początku – jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która dystrybuuje produkty ponad 30 Towarzystw. Naszą supermocą jest porównanie w zaledwie kilka chwil ponad 170 ofert, dzięki czemu klienci oszczędzają czas i pieniądze, zyskując tym samym pełną ochronę. Nasza historia zaczęła się już 20 lat temu i trwa do dziś. Wiele się w tym czasie zmieniło! Rozwinęliśmy się, zatrudniliśmy wiele osób, sprzedaliśmy miliardy polis… ale jedno postało niezmienne – nasze wartości. W codziennej pracy stawiamy na pozytywną i przyjazną atmosferę ale także profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność.

Akademia Ubezpieczeń CUK

W CUK zadbamy o Twoją karierę!

Wiemy, że branża ubezpieczeniowa na początku może wydawać Ci się trudna, jednak o nic się nie musisz martwić – jesteśmy gotowi Cię wszystkiego nauczyć! Możesz dołączyć do CUK, nawet jeśli nie masz doświadczenia w branży ubezpieczeń. Gwarantujemy Ci, że z naszą pomocą staniesz się SuperDoradcą Klienta!

Od początku powstania multiagencji CUK stawiamy na rozwój naszych Doradców i Partnerów. Wyposażamy ich w wiedzę niezbędną do codziennej pracy – wiedzę, która sprzedaje. 

Po dołączeniu do naszego zespołu otrzymasz niezbędne wsparcie szkoleniowe, nie tylko na początku swojej kariery zawodowej. Zadbamy o Twój ciągły rozwój, dając Ci możliwość uczestniczenia w kompleksowych szkoleniach. Wartość rynkowa takich szkoleń to nawet 15 tysięcy złotych – u nas otrzymasz je zupełnie za darmo.

Akademia Ubezpieczeń CUK to nie tylko szkolenia. To pomoc naszego Zespołu Wiedzy Produktowej każdego dnia. Możesz na nich liczyć w każdej sytuacji – rozwiązują rocznie niemal 80 tysięcy spraw. Dodatkowo każdy może skorzystać z konsultacji z trenerem biznesu.

Akademia Ubezpieczeń CUK to również dostęp do rozbudowanej platformy szkoleniowej, która funkcjonuje w naszej multiagencji już od 2015 roku. Sukcesywnie wdrażamy coraz to lepsze rozwiązania, aby jeszcze bardziej usprawnić pracę naszych Doradców. 

Korzyści i benefity dla naszych Bohaterów

Korzyści

 • umowa o pracę, stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia umowa o pracę, stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
 • pakiet szkoleń początkowych pakiet szkoleń początkowych
 • pełne wdrożenie przez Twojego przełożonego pełne wdrożenie przez Twojego przełożonego
 • pasjonujące szkolenia rozwojowe pasjonujące szkolenia rozwojowe
 • wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie
 • spotkania integracyjne z zespołem i ogólnofirmowe spotkania integracyjne z zespołem i ogólnofirmowe
 • Akademia SUPERmocy Akademia SUPERmocy
 • Akademia Lidera Akademia Lidera
 • Akademia Ubezpieczeń CUK Akademia Ubezpieczeń CUK
 • Indywidualna ścieżka kariery i możliwości awansu Indywidualna ścieżka kariery i możliwości awansu
 • konkursy sprzedażowe i kreatywne konkursy sprzedażowe i kreatywne

Benefity

 • pakiet LuxMed pakiet LuxMed
 • kartę Multisport kartę Multisport
 • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek dostęp do nieoprocentowanych pożyczek
 • system „Poleć pracownika” dzięki czemu zyskasz dodatkowe pieniądze system „Poleć pracownika” dzięki czemu zyskasz dodatkowe pieniądze
 • zniżki na WSB zniżki na WSB

MULTIAGENCJA Z MISJĄ

Kreowanie Przyjaznego Świata Ubezpieczeń, to nasza misja, dzięki której w CUK pracujemy z pasją.
W pracy zwracamy się do siebie po imieniu i stanowimy zgrany #SUPERteam.
Nawet w czasach pandemii znajdujemy okazje, dzięki którym możemy wspólnie świętować nasze sukcesy.

Przyjazny Świat Ubezpieczeń kreujemy
w oparciu o trzy wartości:

PARTNERSTWO

Nasi Pracownicy i Partnerzy są dla nas bardzo ważni. Dlatego zależy nam na tym, aby poznać opinie każdego z nas. Każdego roku przeprowadzamy Badanie Satysfakcji Pracownika, w którym uwzględniamy każdy, pojedynczy głos.

PROFESJONALIZM

Wiemy jak istotne jest to, aby nasz Doradca był opiekunem klienta. Z tego względu robimy wszystko, aby jak najlepiej przygotować Bohaterów Przyjaznego Świata Ubezpieczeń do pracy. W CUKu każdy może liczyć na pakiet szkoleń produktowych, sprzedażowych oraz rozwojowych. 

INNOWACYJNOŚĆ

Technologia i innowacyjne podejście sprawia, że praca w CUK Ubezpieczenia jest łatwiejsza. Nasi Doradcy nie muszą pamiętać o terminach, wysyłać maili wznowieniowych – to wszystko robi za nich system, a Oni mają więcej czasu na realizację celów i skupienie się na potrzebach Klienta.

Poznaj historie naszych SuperBohaterów

Wiecie co jest naszą największą i najważniejszą mocą? Ludzie. To właśnie Oni tworzą CUK Ubezpieczenia! Bez naszych Bohaterów nie otrzymalibyśmy tytułu Multiagencji Roku, ani nie stalibyśmy się Firmą Przyjazną Klientowi. W tym momencie nasz #SuperTeam liczy ponad 500 osób! Jednak dynamiczny rozwój CUKu sprawia, że nieustannie szukamy osób, które chcą podjąć pracę w branży ubezpieczeniowej. Zależy nam na tym, aby dołączyły do nas osoby, które tak jak my cenią sobie pozytywne relacje i chcą czuć się potrzebni w organizacji, w której pracują. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy czuli się bezpiecznie i komfortowo – u nas już od pierwszego dnia pracy otrzymasz umowę o pracę. CUK Ubezpieczenia tworzą różne osoby. Zatrudniamy studentów, rodziców, osoby z niepełnosprawnością, tych, którzy rozpoczynają swoją karierę, ale również pracowników ze sporym bagażem doświadczeń.

Agata Kujawiak

CUK był moją pierwszą poważną pracą po studniach. Pamiętam, że w związku z tym, że moja mama pracowała „w ubezpieczeniach” powiedziałam sobie, że nigdy nie dam się na to namówić. Próbowałam swoich sił w bankowości ale nie było chemii – efektem tego do CUK trafiłam „na chwilę”. Miała to być praca na rok, a jestem tutaj już 7 lat! Moja ścieżka kariery jest długa, ponieważ przez te lata kilkakrotnie awansowałam. Zaczynałam jako Doradca Klienta. Współtworzyłam pierwsze Wsparcie Sprzedaży z Ksenią i Igą, następnie szkoliłam Doradców i Partnerów jako Trenerka Produktowa. Później rozpoczęłam przygodę z koordynacją projektów i w ten sposób zostałam Menedżerem ds. Projektów i Wdrożeń.
CUK cenię właśnie za tę możliwość rozwoju – każdy tutaj znajdzie idealne stanowisko dla siebie. Nie można zapomnieć o atmosferze i ludziach, którzy ją tworzą. Praca w CUKu motywuje do stania się jeszcze lepszą wersją siebie.

Weronika Krupa

Jako kobieta obawiałam się jak to będzie wrócić do firmy po urlopie macierzyńskim. Jednak w CUK Ubezpieczenia zostałam przyjęta z otwartymi ramionami. To niezwykły komfort, gdy wiem, że mogę polegać na firmie i ufać jej. Gdy jest się Mamą, trzeba łączyć ze sobą naprawdę wiele obowiązków, a dzięki możliwości dopasowania godzin pracy do mojego trybu życia, nie jest to problemem.

Maciej Socha

Jak przeszedłem drogę od Doradcy Klienta do Kierownika Placówki? To przede wszystkim ciężka praca, ale także ogromne zaangażowanie i autentyczność. To właśnie otwiera przed nami furtkę, która pozwala nam dotrzeć do Klienta i nawiązać z nim relację, które sprawiają, że będzie do nas wracał. To pozwala mi na odnoszenie sukcesów, wspinanie się coraz wyżej po ścieżce kariery. Nie ma windy do sukcesu, jest ciężka droga po schodach, a CUK mnie w tym wspiera.

Szymon Heise

Co jest ważne w pracy Telefonicznego Doradcy Klienta? Przede wszystkim należy stawiać sobie wysoko cele. Bardzo ważnym elementem są również ambicja oraz wytrwałość w dążeniu do tych celów. Pracując w Contact Center ważnym aspektem jest także cierpliwość, ponieważ nie zawsze oczywiście wszystko wychodzi zgodnie z założonym planem, ale zawsze otrzymuję wsparcie mojego Kierownika oraz koleżanek i kolegów.

Zostań Bohaterem
Przyjaznego Świata Ubezpieczeń

Chcesz rozwijać swoje SUPERmoce i pracować w branży ubezpieczeniowej?
Czekamy właśnie na Ciebie. Już dzisiaj dołącz do naszego #SuperTeam i razem z nami kreuj Przyjazny Świat Ubezpieczeń.

Wypełnij formularz