Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

CUK to pracodawca, któremu warto zaufać

Masz szczęście! Czy wiesz, że trafiłeś na stronę wiodącego dystrybutora ubezpieczeń w Polsce? Tak, to właśnie my zapewniamy bezpieczeństwo milionom osób, a to za sprawą tego, że w swojej ofercie posiadamy produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszą markę budujemy już od 19 lat i nieustannie stawiamy na rozwój technologiczny oraz na ludzi, którzy z nami współpracują. To dla nas bardzo ważne, aby każdy czuł się w CUK Ubezpieczenia bezpiecznie i mógł się rozwijać w ramach naszej struktury. Wierzymy w to, że kariera w CUK, to nie tylko wspaniała przygoda, ciekawe obowiązki i rozwojowe wyzwania, ale także poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, których każdy z nas potrzebuje. Nie bez powodu naszą misją jest Kreowanie Przyjaznego Świata Ubezpieczeń. To hasło oddaje jak ważne są dla nas relacje i atmosfera.

Poznaj nasze historie

Najcenniejszą wartością każdej firmy są jej Pracownicy i my o tym wiemy! Obecnie w CUK Ubezpieczenia zatrudniamy ponad 500 Pracowników. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że nieustannie szukamy osób, które chcą podjąć pracę w branży ubezpieczeniowej. Naszą multiagencję tworzą różnorodne osoby, dla każdego mamy miejsce i komfortowe stanowisko dopasowane do predyspozycji i oczekiwań kandydata. Wiesz dlaczego mówimy, że Ubezpieczymy Twoją karierę? Bo jak sam zaraz się przekonasz, w CUK Ubezpieczenia możesz zostać na dłużej i rozwijać na różnych stanowiskach

Pogodzenie obowiązków domowych z pracą nie zawsze jest łatwe. Jednak pracując w CUK Ubezpieczenia mam poczucie stabilność i wsparcia zarówno od strony przełożonego jak i koleżanek i kolegów w pracy. Praca w CUK to bezpieczna kariera na długie lata, ja pracuję tutaj już X lat. Zaczynałam jako Doradca, a teraz jestem Kierownikiem Placówki.


Anna Kowalska, Kierownik Placówki

Swoją przygodę z CUK Ubezpieczenia rozpocząłeś w Contact Center. Dopiero co skończyłem szkołę i zostałem przyjęty na stanowisko Ubezpieczeniowego Doradcy Klienta. Szybko się okazało, że dobre wyniki i determinacja owocują, bo po niedługim czasie zostałem Kierownikiem Zespołu. To odpowiedzialność ale także możliwości współpracy ze wspaniałymi osobami.


Super CUK, Jest Super

Anna Kowalska

Super CUK

Korzyści stworzone z myślą o tobie

Codziennie Tworzymy Przyjazny Świat Ubezpieczeń w oparciu o nasze najważniejsze wartości: PROFESJONALIZM, PARTNERSTWO I INNOWACYJNOŚĆ. Profesjonalizm przejawia się m.in. w ciągłym zdobywaniu wiedzy i umiejętnym jej wykorzystywaniu. Partnerstwo, to dla nas otwartość i zaufanie, które budują dobrą współpracę. Innowacyjność płynie w naszych żyłach, dlatego codziennie pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych, które prowadzą do zapewnienia wysokiej jakości naszych usług i satysfakcji klientów. Dołączając do nas na każdym kroku zauważysz jak realizujemy te wartości bo po prostu pamiętamy o nich na co dzień. To fundament bezpiecznej kariery.

Indywidualna ścieżka
kariery

Indywidualna ścieżka
kariery

Indywidualna ścieżka
kariery

Indywidualna ścieżka
kariery

Trzy proste kroki, by do nas dołączyć!

U nas rekrutacja zawsze jest przyjazna. Chętnie odpowiadamy na pytania naszych kandydatów i jesteśmy w kontakcie przez cały proces rekrutacji.

Gotowy rozpocząć nową,
ekscytującą karierę?

 • 1
  Wyślij nam CV
  Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowej społeczności? Wyślij nam swoje CV!
 • 2
  Porozmawiaj z nami
  Zacznijmy od rozgrzewki. Po przeanalizowaniu Twojego CV zadzwonimy do Ciebie!
 • 3
  Daj się poznać na żywo
  Chcemy poznać Ciebie i Twoje kompetencje. Spotkaj się z nami i ubezpiecz swoją karierę!

CUK oczami doradcy!

Dla nas liczą się relacje

Przyjaźń to jeden z fundamentów naszej codziennej współpracy w CUK Ubezpieczenia i budowania bezpiecznej kariery. Zależy nam na tym, aby osoby, które dołączają do naszego Przyjaznego Świata Ubezpieczeń mogły to poczuć już od samego początku. Z tego względu zaprosiliśmy osoby z naszej firmy, aby udzieliły nam odpowiedzi na jedno pytanie: Czym dla Ciebie jest przyjaźń? Ich odpowiedzi są najlepszym potwierdzeniem tego, że praca w CUK Ubezpieczenia, to firma, w której po prostu będziesz się dobrze czuł.

Gotowy dołączyć do
najlepszej multiagencji?

Czekamy właśnie na Ciebie!
Już dzisiaj dołącz do naszego SUPERteamu i ubezpiecz swoją karierę na lata!

Wypełnij formularz

keyboard_arrow_up