Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Pakiet OC i AC

Dzięki pakietom ubezpieczeń zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Kompleksowo zadbasz o swoje bezpieczeństwo i wygodę. Najpopularniejszy wśród klientów jest pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego — OC i AC. Podstawowe ubezpieczenie OC zapewnia ochronę majątku sprawcy zdarzenia, a poszkodowanemu gwarantuje spłatę roszczeń finansowych.

Kiedy przyda mi się pakiet OC i AC?

Wyobraź sobie taką sytuację: zbliżają się święta i masz do załatwienia mnóstwo spraw, dlatego późnym popołudniem prosto z pracy wybierasz się do sklepu na duże zakupy. Wszyscy się spieszą, szukają najlepszych okazji, wszędzie chcą być pierwsi. Pech chciał, że Tobie również się spieszyło. Na skrzyżowaniu ruszyłeś zbyt szybko i uderzyłeś w tył samochodu będącego przed Tobą… Dzięki OC nie musisz martwić się o jego szkodę! Poszkodowany otrzyma wypłatę odszkodowania od Twojego ubezpieczyciela.

Jeśli posiadasz też ważną polisę AC, nie musisz się martwić o koszty naprawy swojego auta po stłuczce, którą spowodowałeś. Posiadając superubezpieczenie AC, otrzymasz odszkodowanie, które wesprze Cię finansowo.

Pakiet OC i AC daje kompleksową superochronę. Dzięki niemu chronione są nie tylko osoby poszkodowane w kolizji czy wypadku, który spowodujemy, ale też my, jako jego sprawcy.

Odwiedź naszych doradców. Porównają dla Ciebie superofertę 30 ubezpieczycieli i znajdą pakiet OC i AC najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Więcej przeczytasz tutaj.

Wypowiedzenie OC, oświadczenie sprawcy kolizji, formularz reklamacyjny i inne dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj.

Ile możesz zaoszczędzić na polisie ubezpieczeniowej dla Twojego auta? Sprawdź aktualne ceny polisy w naszej porównywarce.
keyboard_arrow_up