Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Pakiet OC i AC - oszczędzaj czas i pieniądze

 • Wiele towarzystw do wyboru,
 • Kompleksowa ochrona Twojego auta,
 • Pełne wsparcie doradców

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Kiedy przyda mi się pakiet OC i AC?

Dzięki pakietom ubezpieczeń zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Kompleksowo zadbasz o swoje bezpieczeństwo i wygodę. Najpopularniejszy wśród klientów jest pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego — OC i AC. Podstawowe ubezpieczenie OC zapewnia ochronę majątku sprawcy zdarzenia, a poszkodowanemu gwarantuje spłatę roszczeń finansowych.

Wyobraź sobie taką sytuację: zbliżają się święta i masz do załatwienia mnóstwo spraw, dlatego późnym popołudniem prosto z pracy wybierasz się do sklepu na duże zakupy. Wszyscy się spieszą, szukają najlepszych okazji, wszędzie chcą być pierwsi. Pech chciał, że Tobie również się spieszyło. Na skrzyżowaniu ruszyłeś zbyt szybko i uderzyłeś w tył samochodu będącego przed Tobą… Dzięki OC nie musisz martwić się o jego szkodę! Poszkodowany otrzyma wypłatę odszkodowania od Twojego ubezpieczyciela.

Jeśli posiadasz też ważną polisę AC, nie musisz się martwić o koszty naprawy swojego auta po stłuczce, którą spowodowałeś. Posiadając superubezpieczenie AC, otrzymasz odszkodowanie, które wesprze Cię finansowo.

Pakiet OC i AC daje kompleksową superochronę. Dzięki niemu chronione są nie tylko osoby poszkodowane w kolizji czy wypadku, który spowodujemy, ale też my, jako jego sprawcy.

Odwiedź naszych doradców. Porównają dla Ciebie superofertę 30 ubezpieczycieli i znajdą pakiet OC i AC najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Moc Rabatów
na ubezpieczenie auta

 • 1
  Generali
  29 zł za Pomoc medyczną + 5 zł za Assistance Komfort
 • 2
  Proama
  5 zł za Assistance wypadkowy i 5 zł za NNW poza pojazdem
 • 3
  TUZ
   -15% na OC i AC + 50 zł na zakupy w Biedronce!
Dowiedz się więcej

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.