Trasti oferuje wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjne.

Trasti

Oferta Trasti jest elastyczna i zrozumiała, a proces sprzedaży cechuje prostota.

To towarzystwo ubezpieczeniowe, które pojawiło się na rynku dość niedawno. Do tej branży podchodzi w innowacyjny sposób, a za pierwszymi sukcesami stoi sztab doświadczonych pracowników. Wszystkie procesy w firmie wykorzystują nowoczesne technologie, a indywidualne podejście do klienta znacznie przykuwa zainteresowanie.

Głównym motto marki Trasti jest: Simply fair. Oznacza to, że ubezpieczenia dla klientów odpowiadają ich potrzebom, a cały proces sprzedaży jest prosty i przyjemny. Oferta jest zrozumiała i elastyczna, dlatego marka Trasti ma ogromny potencjał na rynku polis. 

Na ten moment w Trasti można kupić wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjne.

Za marką Trasti stoi tak naprawdę Zavarovalnica Triglav, czyli towarzystwo ubezpieczeniowe, które ma swoją siedzibę w Słowenii i notuje na giełdzie w Ljubljanie. To jedna z większych firm działająca w branży na terenie Europy Południowej.

Trasti wspiera także strategiczny partner Swiss Re, czyli znane szwajcarskie towarzystwo reasekuracyjne założone w 1863 roku przez Helvetia General Insurance Company, Schweizerische Kreditanstalt (Credit Suisse) oraz Basler Handelsbank. Jego siedziba mieści się w Zurychu.

Marka Trasti powstała też dzięki dwóm ważnym inwestorom: Black Swan i PFR Ventures.