Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ALLIANZ POLSKA S.A.

TU ALLIANZ S.A. UBEZPIECZENIA

Działalność Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz na polskim rynku rozpoczęła się w 1997 roku. Spółka wywodzi się z jednej z największych na świecie korporacji finansowo–ubezpieczeniowych, która powstała w 1890 roku w Monachium.  
 
Firma oferuje wiele nowoczesnych ubezpieczeń majątkowych oraz na życie, a także fundusz emerytalny i pracownicze programy emerytalne. Allianz ubezpiecza zarówno pojedyncze osoby, jak i tysięczne załogi dużych fabryk, niewielkie sklepy czy wielkie sieci marketów, rowery i promy kosmiczne, mieszkania a nawet porty lotnicze. Za poszczególne sektory w Polsce odpowiedzialne są:     

  • TU Allianz Życie - grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie,
  • TUiR Allianz Polska - ubezpieczenia majątkowe dla firm i osób prywatnych,    
  • PTE Allianz Polska - spółka zarządzająca Allianz Polska OFE oraz Allianz Polska DFE (oferta IKE i IKZE),
  • TFI Allianz Polska - zarządzanie funduszami otwartymi, zamkniętymi i specjalistycznymi,
  • Allianz Edukacja - organizacja szkoleń,
  • Allianz Polska Services pośrednicząca w zawieraniu umów ubezpieczeniowych przez telefon i internet.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. proponuje klientom szereg ubezpieczeń:
·         majątkowych,
·         turystycznych,
·         firmowych.
 
W ofercie ubezpieczeń majątkowych tego  towarzystwa znajdziemy ubezpieczenia komunikacyjne i mieszkaniowe. TUiR Allianz Polska S.A. posiada w swojej ofercie ubezpieczenia, które są dedykowane dla małych i średnich firm oraz rozwiązania przygotowane z myślą o dużych przedsiębiorstwach.
 
Grupa Allianz Polska skupia spółki ubezpieczeniowe, które  jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Należy ono do Grupy Allianz Polska, która świadczy kompleksowe usługi ponad 2 milionom Klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku, firma zawdzięcza między innymi innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.

keyboard_arrow_up