Ubezpieczenie na życie w Allianz - ochrona Ciebie i bliskich

Allianz ma w swojej ofercie pakiet Bezpieczne Życie w wielu wariantach. Sprawdź, czym wyróżnia się ubezpieczenie na życie w Allianz.

Allianz ma w swojej ofercie nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne i nieruchomościowe, ale także pakiet Bezpieczne Życie w wielu wariantach. Chroni on w razie śmierci ubezpieczonego, trwałego uszczerbku na zdrowiu czy poważnego zachorowania. Trudne sytuacje mogą wystąpić w każdej chwili, dlatego warto wziąć pod uwagę zabezpieczenie finansowe w postaci takiej polisy.

Ubezpieczenie na życie w Allianz dla rodziny, osoby indywidualnej, rodzica i seniora

Ubezpieczenie na życie w Allianz dla rodziny jest ciekawą opcją, która obejmuje np. śmierć ubezpieczonego, pokrycie kosztów leczenia w następstwie nieszczęśliwego wypadku czy leczenie specjalistyczne. Do wyboru masz wiele rozwiązań, które dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz liczyć także na pomoc w momencie poważnego zachorowania partnera czy wsparcie finansowe po urodzeniu dziecka. Oczywiście, masz możliwość także zabezpieczenia wyłącznie siebie, korzystając z polisy na życie w Allianz dla jednej osoby.

Ubezpieczenie na życie w Allianz chroni także seniorów w razie śmierci, poważnego zachorowania czy leczenia operacyjnego. Z tego typu pakietu może skorzystać osoba w wieku od 64 do 69 roku życia, a w rocznicę po ukończeniu 65. roku życia, można przejść na Pakiet Seniora lub kontynuować indywidualną polisę dożywotnio. Warunkiem jest posiadanie pakietu Bezpieczne Życie przez 24 miesiące.

Każda podpisana polisa poprzedzona jest krótką ankietą na temat stanu zdrowia. Składki opłacane są co miesiąc. Warto jeszcze zwrócić uwagę na karencje oraz wyłączenia odpowiedzialności, zapoznając się z OWU.