Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie podtrzymania przychodu - pełne wsparcie w razie utraty pracy

Nagła utrata pracy z powodu zdrowia to ogromny stres i duży cios. Zabezpiecz się przed taką sytuacją z CUK Ubezpieczenia! Dzięki temu, nie odczujesz dużej różnicy w swoim budżecie. Zyskaj spokój i wsparcie finansowe.

Co obejmuje zakres ochrony?

Praca zawodowa oprócz realizacji ambicji i doskonalenia umiejętności zapewnia stabilność finansową i bezpieczeństwo jutra. Ubezpieczenie podtrzymania przychodu gwarantuje zachowanie korzyści związanych z wykonywanym zawodem w sytuacjach, kiedy zdrowie zmusi Cię do dłuższej przerwy w wykonywaniu obowiązków.

Oferta skierowana jest w szczególności do osób prowadzących działalność gospodarczą, wykonujących wolne zawody oraz zatrudnionych w oparciu o umowę kontraktową. Rozważ zakup polisy, jeśli Twoja nieobecność w pracy może wiązać się z niższym przychodem, który nie spełniałby Twoich potrzeb finansowych.

Okoliczności objęte ochroną to czasowa niezdolność do pracy, której przyczyną jest choroba lub następstwo nieszczęśliwego wypadku. W wyniku kłopotów zdrowotnych nie jesteś w stanie dopełnić obowiązków w zawodzie, który wykonywałeś do tej pory. Przykładowo: weterynarz, który poważnie złamał rękę nie będzie mógł pomagać swoim pacjentom przez kilka miesięcy. Podejmowane leczenie i rehabilitacja będą wymagały zwolnienia lekarskiego. Dodatkowo przeciągająca się nieobecność może pogorszyć jego sytuację finansową.
SuperUbezpieczenie podtrzymania przychodu dopasowuje się do potrzeb Twojej sytuacji zawodowej. Elastycznie ustalasz sumę ubezpieczenia i okresy odszkodowawcze, od których zależy wysokość świadczenia i liczba comiesięcznych wypłat.

Ochrona pozwala Ci zachować pełną niezależność finansową w trudnej sytuacji. Nie zostajesz bez środków do życia, kiedy choroba nie pozwala Ci pracować. We własnym tempie dochodzisz do siebie aż do pełnego wyzdrowienia. Twoja sytuacja zawodowa się nie pogarsza, a Ty możesz utrzymać poziom życia na satysfakcjonującym poziomie i wrócić do pracy, kiedy tylko lekarz na to pozwoli.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.