Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Moc Rabatów na ubezpieczenie auta

Bądź bezpiecznym kierowcą z CUK

Wypadki za kierownicą mogą zdarzyć się każdemu – także Tobie i nie zawsze będziesz miał na to wpływ. Z tego względu Twoim obowiązkiem jest posiadanie ubezpieczenia OC. Dzięki niemu koszty wypadku pokryje towarzystwo, w którym jesteś ubezpieczony. Polisa OC z odpowiednim zakresem pozwoli Ci nie tylko jeździć bezpiecznie, ale również zadbać o bezpieczeństwo poza pojazdem.

W ramach Mocy Rabatów mamy dla Ciebie dwie SUPERoferty, dzięki którym zagwarantujesz sobie bezpieczeństwo w życiu prywatnym, a także na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń, które czyhają na każdym kroku.

Zostaw swój numer i dowiedz się więcej

29 zł za Pomoc medyczną po wypadku komunikacyjnym + 5 zł za Assistance Komfort przy zakupie OC w Generali

  • Pomoc medyczna po wypadku komunikacyjnym gwarantuje pokrycie i organizację kosztów leczenia po wypadku (telekonsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, rehabilitacja)
  • Assistance Komfort zapewnia nielimitowane holowanie po wypadku w Polsce (po awarii do 100 km) niezależnie od wieku pojazdu
  • Assistance rowerowy w każdym pakiecie Assistance auta – pomoc w transporcie po awarii lub uszkodzeniu roweru do serwisu lub domu a w razie konieczności do szpitala.
CHCĘ RABAT

5 zł za Assistance wypadkowy i 5 zł za NNW poza pojazdem przy zakupie OC w Proama

  • Brak amortyzacji części w AC
  • NNW poza pojazdem to wsparcie dla Ciebie i bliskich w sytuacjach niezwiązanych z użytkowaniem auta (np. pokrycie kosztów zakupu protez)
  • Assistance wypadkowy gwarantuje próbę naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia oraz nielimitowane holowanie po wypadku w Polsce.
CHCĘ RABAT

-15% rabatu na OC i AC oraz 50 zł do Biedronki* do pakietu OC + AC + Assistance + NNW

  • ubezpieczenie AutoConcierge to m.in. organizacja pomocy przy naprawie auta, darmowy filtr oleju przy przeglądzie olejowym
  • AC można rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu, przewożonego wewnątrz pojazdu lub w bagażniku zamontowanym na ubezpieczonym pojeździe.
  • aż 4 warianty ubezpieczenia Assistance
CHCĘ RABAT

* Bony do Biedronki w formie e-kodu wysyłanego SMSem po opłaceniu pierwszej składki. Promocja nie obejmuje polis z AC Mini oraz Assistance w pakiecie Podstawowym i Standard.

Okres obowiązywania promocji: 1.04 - 30.06.2021 r.
Promocja nie dotyczy umów kontynuowanych w Generali, Proama i TUZ Ubezpieczenia.

Chcesz otrzymać MOC RABATÓW?

Zostaw swój numer, a my do Ciebie oddzwonimy

Sprawdź inne produkty dostępne w ramach MOCY Rabatów

Ubezpieczenie
domu i mieszkania

Ubezpiecz mieszkanie nawet 35%, 30%
lub 10% taniej i nie martw się
zniszczeniami, zalaniem ani kradzieżą.

Ubezpieczenia
życia i zdrowia

Kup ubezpieczenie życia i zdrowia
i otrzymaj 10% rabatu na ubezpieczenie
turystyczne.

keyboard_arrow_up