Najlepszy na rynku
program współpracy

dla agentów ubezpieczeniowych

 • Dołączasz do profesjonalnej i stabilnej
  organizacji
 • Jesteśmy współodpowiedzialni za wyniki
  partnerów
 • Stawiamy na elastyczną formę współpracy

Dlaczego CUK?

Multiagencja CUK
od ponad 20 lat na rynku

Jesteśmy na rynku od 2001 roku, nieprzerwanie w jednakowym składzie Zarządu, z całkowicie polskim kapitałem, konkretną wizją oraz długoterminową strategią firmy. Obecnie CUK Ubezpieczenia to ponad 500 placówek w całej Polsce zatrudniająca ponad 3500 Agentów. Od ponad 20 lat tworzymy przyjazny świat ubezpieczeń dla Klienta.

Ponad 30 Towarzystw
w 1 miejscu

Posiadamy pełną ofertę 30 towarzystw ubezpieczeniowych, a także nowoczesną porównywarkę ofert cenową oraz zakresową. Jako jedyni umożliwiamy dostęp do oferty TU Direct (Benefia, MTU24, Beesafe itd.) Dzięki temu nasi Klienci zyskują setki ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Kompleksowa oferta ubezpieczeń
dla Klienta indywidualnego i biznesowego

Ubezpieczamy od wszystkich możliwych ryzyk. Mamy dostęp do niestandardowych polis, które zaspokoją potrzeby ubezpieczeniowe nawet najbardziej wymagających Klientów. Wiemy, że liczy się wszechstronność oferty oraz kompleksowa obsługa – i to właśnie zapewniamy Partnerom. Dzięki naszemu wsparciu mogą realizować swój biznes w najbardziej przyjaznej dla siebie formie.

Szybki proces
rejestracji agentów

Wszystkie egzaminy uprawniające do wykonywania czynności agencyjnych realizujemy w jednym miejscu, na własnej platformie egzaminacyjnej KNF oraz IDD. Umożliwia to szybkie wdrożenie agenta do efektywnej pracy z Klientem. Zapewniamy również niezbędne wsparcie szkoleniowe przez cały okres kariery zawodowej.

Ponad 800 000 klientów
i wskaźnik utrzymania klienta do 95%

Jesteśmy liderem wśród multiagencji w Polsce – wystawiliśmy ponad 1 000 000 polis. Otrzymaliśmy 200 nagród i wyróżnień branżowych. Każdego miesiąca baza naszych nowych klientów rośnie. Tylko z nami masz szansę utrzymać nawet 95% swoich obecnych klientów!

Standard
Obsługi Klienta

Stworzyliśmy ujednolicony Standard Obsługi Klienta, który umożliwia dokładną analizę potrzeb, pomaga w sprzedaży i uproduktywnieniu klienta. Bazuje on na przyjaznej, w pełni profesjonalnej obsłudze opartej na wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania do porównywania cen oraz eksperckiej wiedzy doradców. Zabezpiecza również wszystkie kwestie formalne, w tym KNF.

Omnikanałowość – 100% prowizji
niezależnie od sposobu zakupu polisy

Umożliwiamy naszym Klientom zakup polis w dogodny dla nich sposób: w placówce, w aplikacji, na CUK.pl, przez telefon i videorozmowę. Niezależnie od kanału  zakupu ubezpieczenia przez Klienta,  prowizja dla agenta zawsze pozostaje taka sama. Z kanałów zdalnych cuk.pl i aplikacji uznajemy 100% prowizji dla Partnera.

Ponad 500 placówek
oraz 3500 Agentów w całej Polsce

Mamy do wyboru 4 modele współpracy: Placówka Franczyzowa, Punkty Partnerskie, Agent CUK i Niezależny Doradca. Ponadto wprowadzamy innowacyjną formę obsługi Klienta: CUK Digital Agent, za pomocą której nasi agenci mogą efektywnie rozbudowywać swoją sieć sprzedaży, proponując Klientom instalowanie aplikacji.

Ponad 200 nagród
i wyróżnień branżowych

Jesteśmy laureatem licznych nagród. Posiadamy tytuły: Innowacji Roku 2022, Multiagencji Roku 2020, Najlepszego Agenta Wiener 2022, Uniqa Prestige Partners Club 2022 oraz Strategicznego Partnera PZU 2021, a także liczne wyróżnienia, w tym m.in. Diamenty Forbesa czy Firma Przyjazna Klientowi. Stworzyliśmy nowy model multiagencji, który zrewolucjonizował sposób myślenia o zakupie ubezpieczeń!

Pomoc w obsłudze
i sprzedaży

Dzięki Zespołowi Wsparcia Sprzedaży oraz wewnętrznym narzędziom edukacyjnym zapewnimy Ci rozwój kompetencji biznesowych, produktowych i sprzedażowych. Nasi eksperci służą pomocą merytoryczną we wszystkich sprawach związanych z działalnością agencyjną na każdym etapie współpracy.

Program lojalnościowy
PAYBACK

Klienci CUK Ubezpieczenia za każdą zakupioną polisę otrzymują punkty PAYBACK. Dzięki nim mogą obniżyć koszt polisy nawet o 200 zł! Punktami możesz również płacić u wybranych partnerów akcji. Jesteśmy jedyną multiagencją w Polsce, która jest strategicznym partnerem PAYBACK.

Ty decydujesz
jak chcesz się rozwijać

Nie narzucamy planów sprzedaży. Sam decydujesz, w jakim tempie chcesz się z nami rozwijać. Zapewnimy Ci pakiet szkoleń początkowych, kompleksowe wdrożenie oraz pasjonujące szkolenia rozwojowe! W CUK zyskasz indywidualną ścieżkę kariery i wiele możliwości awansu. Czekają na Ciebie także liczne konkursy sprzedażowe i kreatywne.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Poznaj narzędzia i korzyści
współpracy
z CUK Ubezpieczenia

Masz pytania?

Zadzwoń 56 665 09 14

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
poniedziałek-piątek
8:00-16:00

Franczyza – sprzedawaj ubezpieczenia, prowadząc swój biznes!

System franczyzowy opiera się na współpracy dwóch stron umowy: franczyzodawcy zapewniającego umowę i narzędzia do pracy oraz franczyzobiorcy, który prowadzi działalność na licencji. Franczyza jako model współpracy z multiagencją CUK Ubezpieczenia to szansa na podjęcie własnej działalności pod skrzydłami doświadczonego i cenionego w branży partnera biznesowego.

Jeśli jesteś zdecydowany prowadzić swój biznes na zasadach franczyzy, mamy dla Ciebie propozycję. Sprawdź, na czym polega współpraca z multiagencją ubezpieczeniową CUK! Być może prowadzenie własnej placówki to idealna opcja dla Twojej działalności.

Placówka franczyzowa – na czym polega model współpracy?

Placówki franczyzowe CUK Ubezpieczenia są najczęstszą formą współpracy wybieraną przez naszych partnerów. Zgodnie z analizą ekspertów mutliagencji, tego typu punkty sprzedają nawet ponad 30% więcej niż standardowe placówki!

Franczyza ubezpieczeniowa CUK to nasz najbardziej rozbudowany model współpracy biznesowej, który umożliwia korzystanie ze wszystkich innowacyjnych narzędzi informatycznych, co gwarantuje zdobycie przewagi nad konkurencją na rynku lokalnym. Dzięki tej formie prowadzenia biznesu zyskasz też m.in. pełne wsparcie marketingowe, w tym: profesjonalne oznakowanie witryn, elementy wyposażenia wnętrza oraz najwyższy standard obsługi.

Marzy Ci się najlepsza franczyza ubezpieczeń na rynku? Świetnie trafiłeś! Nasze punkty tworzą obecnie największą rozpoznawalną w Polsce jednolitą sieć sprzedaży. Każdy z nich może korzystać z wielokanałowych rozwiązań gwarantujących uzyskanie 100% prowizji!

Jak wygląda proces otwarcia franczyzy w CUK Ubezpieczenia?

Jeśli Twoją specjalizacją są ubezpieczenia franczyza w CUK będzie dla Ciebie doskonałym pomysłem na stabilny i dochodowy biznes! Decydując się na otwarcie placówki franczyzowej w naszej multiagencji, wypełnij formularz dostępny na stronie www.cuk.pl/wspolpraca#formularz-wspolpracy. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą i umówimy spotkanie z naszym managerem. Następnie omówimy wspólnie warunki współpracy, a po ich akceptacji podpiszemy umowę.

Przed rozpoczęciem działalności odbędziesz u nas szkolenie wprowadzające, które zapewni Ci wiedzę potrzebną do samodzielnego prowadzenia placówki. Otrzymasz także kompleksowe wsparcie merytoryczne i marketingowe na każdym etapie działalności. Dostarczymy Ci wszelkie niezbędne materiały oraz informacje o bieżących ofertach współpracujących z nami towarzystw – jest ich ponad 30!

Podczas etapu szkoleniowego trafisz pod opiekę ekspertów dziedziny i doświadczonych trenerów, którzy przekażą Ci cenne wskazówki prowadzące do sukcesów w sprzedaży ubezpieczeń! Po zakończeniu kursu zadbamy o przystosowanie Twojej placówki do standardów CUK Ubezpieczenia. Dzięki nam zyskasz dostęp do ogólnopolskiej kampanii marketingowej naszej multiagencji – to my dostarczymy Ci wszelkie niezbędne materiały reklamowe i zorganizujemy otwarcie placówki. Po przejściu tej procedury Twój biznes może startować!

Franczyza w CUK Ubezpieczenia – podsumowanie korzyści

Franczyza we współpracy z multiagencją CUK Ubezpieczenia zapewni Ci przede wszystkim stabilną pozycję na tle konkurencji. Dzięki temu modelowi biznesowemu zyskujesz dostęp do skutecznych programów wsparcia sprzedaży ubezpieczeń, a także sprawdzonych rozwiązań firmowych. Dostarczamy narzędzia, które realnie pomagają zdobyć nowych klientów. Oprócz konkurencyjnych stawek za polisy, programów rabatowych i promocji możesz być pewien również kompletnego wsparcia ekspertów jednej z największych multiagencji w Polsce. Podsumujmy zatem zalety tego rozwiązania:

 • dostęp do oferty 30 znanych towarzystw ubezpieczeniowych,
 • współodpowiedzialność agencji za wyniki partnerów,
 • promowanie placówki i prowadzenie kampanii reklamowej przez profesjonalistów (pozycjonowanie, dbałość o lokalny marketing, budowanie pozycji lokalnego lidera w branży ubezpieczeń),
 • dołączenie do grona ponad 500 placówek ubezpieczeniowych CUK w Polsce,
 • dostęp do szerokiej wiedzy produktowej i wsparcia sprzedaży,
 • innowacyjne narzędzia do obsługi klientów,
 • pomoc prawna dla klientów,
 • promocje i rabaty, w tym: Moc Rabatów, Program PAYBACK,
 • wsparcie merytoryczne podczas całego dnia pracy,
 • zapewnienie rozliczenia polis i posprzedażowej obsługi klienta,
 • prowizja wyższa o 3%, 5% i 8% dzięki autorskiemu programowi CUK,
 • dostęp do OmniCUK, czyli do jedynego na rynku modelu sprzedaży, który zapewnia prowizje niezależnie od wybranego przez klienta sposobu zakupu polis i wznowień.

Jakie inne modele współpracy oferuje CUK Ubezpieczenia?

Niezależnie od tego, na jaki model współpracy postawisz, będziemy wspierać Twoją działalność na każdym etapie jej prowadzenia. Twój komfort i satysfakcja stanowią dla nas priorytet. Dlatego to Ty decydujesz, która forma będzie Ci bliższa. Oprócz Placówki Franczyzowej oferujemy też inne modele współprowadzenia biznesu:

 • Punkt Partnerski

Wystarczy, że posiadasz niewielki lokal lub prowadzisz działalność związaną z pokrewną branżą. Rozszerzenie dotychczasowych usług o sprzedaż ubezpieczeń powiększy Twoje zyski! Otrzymasz dostęp do oferty CUK Ubezpieczenia, korzystając z naszej marki poprzez podstawowy branding swojego punktu gwarantujący Ci większą rozpoznawalność w Twojej lokalizacji i możliwość pozysku nowych klientów!

 • Agent CUK

Wystarczy, że posiadasz niewielki lokal lub prowadzisz działalność związaną z pokrewną branżą. Rozszerzenie dotychczasowych usług o sprzedaż ubezpieczeń powiększy Twoje zyski! Otrzymasz dostęp do oferty CUK Ubezpieczenia, korzystając z naszej marki poprzez podstawowy branding swojego punktu gwarantujący Ci większą rozpoznawalność w Twojej lokalizacji i możliwość pozysku nowych klientów!

 • Niezależny Doradca

Nie chcesz pracować z nami na wyłączność, lecz zależy Ci na otrzymaniu naszych nowoczesnych narzędzi sprzedażowych? Ten model biznesu jest właśnie dla Ciebie! Otrzymasz dzięki niemu dostęp do wybranej oferty ubezpieczeniowej, wybranych systemów informatycznych oraz oferty szkoleniowej. Ta forma współpracy kierowana jest zwłaszcza do osób pragnących pracować bez żadnych ograniczeń lokalizacyjnych.

Współpraca z multiagencją ubezpieczeniową – sprawdź możliwości już dziś!

Współpracę z multiagencją CUK Ubezpieczenia może podjąć każdy, niezależnie od posiadanego doświadczenia czy preferencji modelu biznesowego. Zapewnimy Ci niezbędną wiedzę i narzędzia, byś mógł rozpocząć swoją działalność w branży ubezpieczeń. Bez względu na to, którą formę współpracy wybierzesz, gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie działania, a Ty dołączasz do profesjonalnej i stabilnej organizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, by zyskać więcej informacji o zasadach wspólnego startu w biznesie!