2022-11-18

Jak sprzedawać więcej? Sprawdź Direct dla Agenta!

Możliwość zdalnej sprzedaży ubezpieczeń umożliwia klientom zadbanie o najistotniejsze sprawy bez wychodzenia z domu.

Jak sprzedawać więcej? Sprawdź Direct dla Agenta!

Jak wynika z badania “Jak Polacy kupują ubezpieczenia” przeprowadzonego przez EY, większość klientów (66%) dokonywała zakupu, wybierając kanały tradycyjne, a 34% kupowała wyłącznie zdalnie. Obecna sytuacja może jednak tę tendencję mocno odwrócić.

Nowoczesne technologie są odpowiedzią na zmieniający się świat, styl życia i jego tempo. Multiagencja CUK Ubezpieczenia, obserwując trendy w branży i zachodzące zmiany, wdrożyła rozwiązania wspierające agentów oraz klientów. Jednym z nich jest Direct dla Agenta.

Dzięki opcji Direct dla Agenta doradcy sprzedają zdalnie i pozyskują klientów spoza lokalnego rynku. Klienci nie muszą pojawiać się w biurze, żeby dokonać zakupu. Przedłużenie polisy stałych klientów wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Plusy korzystania z Direct dla Agenta

Brak bezpośredniego kontaktu nie jest przeszkodą w wyborze idealnego ubezpieczenia. Agent doradza, rozwiewa wszelkie wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej i przeprowadza klienta przez cały proces.

Metoda Direct to szansa na dotarcie do nowych klientów. Agent nie musi ograniczać się do konkretnego miasta czy regionu, dzięki czemu zwiększa sprzedaż.

Zalety tego rozwiązania odczuwają również klienci, którzy mogą kupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Nie tracą czasu na spisywanie danych z dowodu rejestracyjnego. Porównaniem ofert towarzystw i doborem ubezpieczenia zajmuje się agent, zatem nie muszą korzystać z kalkulatora.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Sprzedaż polisy w 15 minut

Kupno ubezpieczenia zdalnie przebiega w kilku prostych krokach. Agent zaczyna od zrobienia kalkulacji w systemie WebCUKTak samo, jak w placówce.

Klient otrzymuje wybraną ofertę na adres mailowy. Nadchodzi czas konsultacji telefonicznej. Klient sprawdza wprowadzone dane i realizuje płatność za ubezpieczenie przelewem tradycyjnym lub przez PayU. Podpisywanie i wysyłanie polisy pocztą nie są konieczne. Dodatkowo klient wciąż może zdobywać punkty PAYBACK. Sprzedana polisa zostaje przypisana do konkretnego agenta, a jego wyniki sprzedażowe rosną.

Sprzedaż polisy metodą Direct skraca czas procedury zakupu nawet do 15 minut

Polisa dla stałych klientów

Dzięki zdalnej sprzedaży ubezpieczeń agenci mogą przedłużać polisy stałym klientom szybko i sprawnie. Kilka kliknięć — tyle wystarczy, by klienci mogli cieszyć się dobrze dobranym ubezpieczeniem, bez tracenia czasu na przyjazd do placówki i pozostawać w kontakcie z zaufanym agentem.

Praca zdalna nie jest już domeną freelancerów. Agenci ubezpieczeniowi CUK Ubezpieczenia z powodzeniem pomagają swoim klientom zdalnie, dzięki autorskiej zdalnej sprzedaży — Direct dla Agenta.

Jesteś zainteresowany współpracą z multiagencją, dla której nowoczesne rozwiązania to chleb powszedni? Dowiedz się więcej.