Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Trwała niezdolność do pracy? CUK Ubezpieczenia zadba o Twoją przyszłość

Dzięki ubezpieczeniu na życie w CUK możesz zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Kiedy nie będziesz mógł samodzielnie pracować, wsparcie finansowe okaże się niezbędne, aby móc żyć na godnym poziomie. Zyskaj spokój w trudnej sytuacji.

Czym jest trwała niezdolność do pracy?

SuperUbezpieczenie od trwałej niezdolności do pracy to świadczenie, które zapewni Ci bezpieczeństwo, kiedy z powodów zdrowotnych nie będziesz mógł samodzielnie wykonywać pracy, a tym samym zarabiać na życie. Ryzyko dotyczy nie tylko niezdolności do podjęcia jakiejkolwiek pracy, ale rozciąga się także o wykonywanie konkretnego zawodu.

Następstwo nieszczęśliwego wypadku lub poważne zachorowanie może na zawsze pokrzyżować Twoje plany. Uszczerbek na zdrowiu lub ciężka choroba często wiążą się z radykalną zmianą stylu życia. Dotychczasowe pasje i marzenia trzeba poddać weryfikacji, a decyzje o podjęciu nowych aktywności należy konsultować z lekarzem. Choroba może odebrać również coś bardzo wartościowego: Twoją karierę zawodową.

Trwałą niezdolność do pracy stwierdza się w przypadku poważnego naruszenia sprawności organizmu, które uniemożliwia podjęcie jakiejkolwiek pracy zawodowej. Stan nie rokuje poprawy, jest nieodwracalny i nie istnieje szansa na przekwalifikowanie się. W ramach ubezpieczeń społecznych niezdolność do pracy orzeka komisja lekarska ZUS i na podstawie jej decyzji możesz otrzymać prawo do renty. Świadczenie będzie jednak skromniejsze niż wcześniejsze zarobki i może znacznie odbiegać od Twoich rzeczywistych potrzeb.

Jak chroni ubezpieczenie od trwałej niezdolności do pracy?

Rozwiązaniem jest polisa chroniąca w wypadku niezdolności do pracy. Jeśli nie będziesz mógł zarabiać przez dłuższy okres, otrzymasz świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia, którą zadeklarowałeś podczas zawarcia polisy. Środki wspomogą Cię w bieżących wydatkach i zapewnią dostęp do opieki medycznej na odpowiednim poziomie. Dzięki polisie będziesz miał do dyspozycji dodatkowy fundusz na rehabilitację, świadczenia nierefundowane czy pomoc w codziennej egzystencji.

Polisa zapewnia ochronę w razie uszkodzenia ciała i rozstroju zdrowia. Może się zdarzyć, że wypadek czy choroba staną Ci na drodze do kariery, ale nie odbiorą Ci niezależności finansowej.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.