Ubezpieczenie AC w HDI - elastyczna oferta

Nieprzewidziane zdarzenia takie jak włamanie, dewastacja, kradzież czy uszkodzenia auta mogą pojawić się każdego dnia. Zobacz, na czym polega AC w HDI.

Jeśli mowa o ubezpieczeniu AC w HDI, trzeba zaznaczyć, że jest to dobrowolna polisa, która gwarantuje bezpieczeństwo w razie trudnych sytuacji. Nieprzewidziane zdarzenia takie jak włamanie, dewastacja, kradzież czy uszkodzenia auta przecież mogą pojawić się każdego dnia. Zobacz, na czym polega AC w HDI.

Autocasco w HDI - dostępne opcje

Towarzystwo ubezpieczeniowe HDI proponuje elastyczne oferty dla swoich klientów. Stawiają nie tylko na szeroki zakres ochrony, ale także możliwości, które pozwolą oszczędzić czas oraz... pieniądze. 

Pakiet HDI AC to wersja ubezpieczenia, która polega na rozliczeniu gotówkowym. Oznacza to, że jeśli uszkodzisz swój samochód, możesz go naprawić w każdym warsztacie mechanicznym. Pieniądze na naprawę dostaniesz tuż po wycenie szkody.

Inną opcją jest pakiet HDI AC Turbo, który jest bardziej elastyczny. Nie musisz rozliczać się gotówkowo, ponieważ do dyspozycji masz także metodę serwisową. Towarzystwo współpracuje z około 500 warsztatami, do których możesz skierować swój samochód na naprawę. A jeśli wolisz zlikwidować szkodę w Autoryzowanych Stacjach Obsługi (ASO), masz możliwość rozszerzenia polisy o taką opcję. Pakiet HDI AC Turbo umożliwia Ci także skorzystanie z ochrony zniżek po szkodzie.

Co jeszcze możesz zyskać wybierając ubezpieczenie komunikacyjne w HDI? Do wyboru masz także NNW, assistance w kilku atrakcyjnych wariantach, ubezpieczenie opon oraz szyb.