Ubezpieczenie OC w HDI - tylko formalność?

Ubezpieczenie OC w HDI to dobra oferta dla kierowców. Zobacz, na co możesz liczyć ze strony towarzystwa.

Towarzystwo ubezpieczeniowe HDI proponuje obowiązkowe OC oraz ciekawe pakiety, dzięki którym możesz zyskać więcej niż tylko spełnienie formalności jako kierowca. Zobacz więcej na temat OC w HDI.

Zwykłe OC lub pakiet OC Turbo

Obowiązkowe OC ma na celu chronić w trakcie spowodowania kolizji, stłuczki lub wypadku. Jeśli dojdzie do uszkodzenia zarówno ciała, jak i samochodu, nie musisz ponosić kosztów z własnej kieszeni. Ale samo OC nie daje Ci takiego poczucia komfortu, jak jego rozszerzenia. Specjalnie przygotowany pakiet OC Turbo obejmuje nie tylko obowiązkową polisę, ale także pomoc w razie wypadku oraz pewność utrzymania zniżek, nawet jeśli doszło do szkody. Warto jednak zapoznać się ze szczegółami, które pojazdy mogą zostać objęte taką ochroną.

Na czym polega pomoc w razie wypadku w HDI?

Pakiet OC Turbo w HDI gwarantuje pomoc od ręki, która polega na wyjaśnieniu krok po kroku, co trzeba zrobić po wypadku. To jeszcze nie wszystko. Oprócz takiego wsparcia, masz także możliwość holowania samochodu do 100 kilometrów do warsztatu mechanicznego. Takie zabezpieczenie jest niesamowicie przydatne w stresującej sytuacji. Pakiet OC Turbo z assistance jest komfortowym rozwiązaniem. Ofertę możesz również dopasować do swoich potrzeb i wybrać np. dodatkową pomoc polegającą na wymianie koła w razie przebicia opony lub naprawę czy wymianę szyb w razie uszkodzenia.

W HDI masz także możliwość skorzystania z gwarancji utrzymania zniżek, nawet jeśli jesteś nowym klientem i spowodujesz szkodę do 2 tysięcy złotych. Brak tego limitu obowiązuje dopiero po przedłużeniu umowy w tym właśnie towarzystwie. HDI stawia na lojalność wobec swoich klientów.