Jazda samochodem zawsze niesie pewne ryzyko, ale z ubezpieczeniem komunikacyjnym od LINK4 możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie zabezpieczona na każdym kroku. LINK4 to lider na rynku ubezpieczeń, oferujący kompleksową ochronę dla Twojego pojazdu, a także szereg dostępnych rozszerzeń ochrony, które pozwalają dostosować polisę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź, jaki zakres ubezpieczenia samochodu oferuje to towarzystwo i na co warto się zdecydować, by zapewnić sobie pełną ochronę ubezpieczeniową.

LINK4 OC – standardowa ochrona ubezpieczenia komunikacyjnego

Ubezpieczenie OC to podstawowa ochrona ubezpieczeniowa. OC komunikacyjne w Polsce jest obowiązkowe – reguluje je ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Zakres ubezpieczenia OC w LINK4 jest dokładnie taki sam jak w pozostałych towarzystwach ubezpieczeniowych. Warto jednak zwrócić uwagę na dodatki proponowane przez LINK4 do OC.

BLS, czyli Bezpośrednia Likwidacja Szkód

LINK4 należy do programu BLS, którego celem jest uproszczony proces likwidacji szkód. W sytuacji, gdy Twój samochód zostanie uszkodzony w wyniku kolizji spowodowanej przez kierującego innym pojazdem, możesz zgłosić szkodę u swojego ubezpieczyciela. W ramach BLS LINK4 zajmie się likwidacją szkody, a następnie rozliczy się z ubezpieczycielem sprawcy. Dzięki temu unikniesz dodatkowych formalności i zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a szkodę będzie likwidować ubezpieczyciel, któremu w pełni ufasz.

Program pomocy

W LINK4 OC to nie tylko podstawowa ochrona ubezpieczeniowa, ale również pomoc drogowa, która gwarantuje Ci naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie po wypadku aż do 100 km lub pomoc w związku z uruchomieniem silnika, gdy dojdzie do rozładowania akumulatora. W ramach wsparcia otrzymasz również pojazd zastępczy nawet na 3 dni, gdy Twój pojazd zostanie skradziony lub uszkodzony w wyniku wypadku.

Warto wspomnieć, że Link4 oferuje też Assistance Opony. Ten dodatek zapewni Ci wsparcie w postaci wymiany koła na miejscu zdarzenia. W sytuacji, gdy naprawa na miejscu nie będzie możliwa, pojazd zostanie odholowany do warsztatu wulkanizacyjnego w celu dokonania naprawy uszkodzonego ogumienia.

Zielona Karta

Zielona Karta to dokument, który potwierdza posiadanie ubezpieczenia OC. Jest on niezbędny podczas wjazdu do: Albanii, Azerbejdżanu, Iranu, Maroko, Mołdawii, Macedonii, Tunezji, Turcji oraz Ukrainy.

AC z LINK4 – pełna ochrona Twojego auta

Autocasco to ubezpieczenie samochodu zapewniające ochronę na wypadek różnych rodzajów szkód i strat, które mogą wystąpić w związku z Twoim pojazdem. Ubezpieczenie AC obejmuje najczęściej szkody powstałe na skutek wypadków drogowych, kradzieży, zdarzeń losowych czy innych nieoczekiwanych sytuacji, które mogą mieć miejsce.

Towarzystwo LINK4 pozwala na zawarcie ubezpieczenia AC w aż trzech różnych wariantach:

 • Smart Casco,
 • kosztorys,
 • warsztat.

W zależności od wybranego wariantu możesz liczyć na inny zakres ochrony. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie związane z ubezpieczeniem AC w LINK4, które pomogą Ci dobrać ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Smart CascoKosztorysWarsztat

Sposób likwidacji szkody

Kosztorys

Kosztorys

ASO lub warsztat partnerski

Amortyzacja

Brak

Możliwość wykupienia

Możliwość wykupienia

Na jakich częściach samochodowych zostanie wypłacone odszkodowanie

Części zamienne

Części zamienne (w przypadku braku części alternatywnych cena części oryginalnych zostanie pomniejszona o 30%)

Części oryginalne/części zamienne

Udział własny w szkodach (franszyza redukcyjna)

Brak

Możliwość wprowadzenia udziału własnego w wysokości 500 zł/1000 zł /1500 zł

Możliwość wprowadzenia udziału własnego w wysokości 500 zł/1000 zł /1500 zł

Szkoda minimalna (franszyza integralna)

500 zł

500 zł

500 zł

Zakres ubezpieczenia

Szkoda całkowita, kradzież i żywioły – w przypadku Smart Casco – możliwość wyboru jednego z pięciu dostępnych pakietów:

 • żywioły
 • kradzież (dostępny dla klientów w procesie wznowienia polisy w LINK4)
 • kradzież i żywioły
 • szkoda całkowita i żywioły (dla doświadczonych kierowców)
 • szkoda całkowita, kradzież i żywioły (dla doświadczonych kierowców)

All Risk

All Risk

Zakres terytorialny

Polska i Europa (z wyłączeniem szkód powstałych na terenie Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Mołdawii)

Polska i Europa (z wyłączeniem kradzieży na terenie Białorusi, Mołdawii Rosji i Ukrainy)

Polska i Europa (z wyłączeniem kradzieży na terenie Białorusi, Mołdawii Rosji i Ukrainy)

Konsumpcja sumy ubezpieczenia, czyli pomniejszenie sumy ubezpieczenia o każdorazową wypłatę odszkodowania aż do jej wyczerpania

Brak

Brak

Brak

Stała suma ubezpieczenia

Brak

Możliwość wprowadzenia za dodatkową opłatą

Możliwość wprowadzenia za dodatkową opłatą

Gwarancja zniżki AC

Tak

Tak

Tak

Przykładowe wyłączenia odpowiedzialności

Nauka jazdy, jazdy próbne lub pokazowe, odpłatny wynajem, odpłatny przewóz ładunków, odpłatny przewóz osób, brak ważnych badań technicznych

W zależności od wybranego wariantu AC w LINK4 Twoja ochrona może być albo ograniczona do określonych rodzajów szkód lub może obejmować pełny zakres ochrony w wariancie All Risk. Dzięki temu Twoje ubezpieczenie zadziała w każdej sytuacji, poza tymi, które nie są wyłączone w OWU, czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Przed zawarciem polisy ubezpieczeniowej koniecznie zapoznaj się z informacjami zawartymi w tym dokumencie, by mieć pewność, że polisa będzie chronić w najważniejszych dla Ciebie sytuacjach.

Assistance w LINK4 – wsparcie na drodze podczas Twoich podróży

Planując swoje podróże, warto mieć pewność, że możesz polegać na solidnym partnerze w razie nieprzewidywalnych sytuacji. W takim przypadku assistance z LINK4 stanie się Twoim niezastąpionym wsparciem na drodze.

Niezależnie od tego, czy wyruszasz na krótką wycieczkę, czy w długą podróż, assistance od LINK4 zapewni Ci spokój ducha. Dzięki tej usłudze masz pewność, że w razie problemów na drodze takich jak awaria samochodu, wypadek czy kradzież, masz ekspertów do swojej dyspozycji, gotowych do natychmiastowego działania.

Jaki zakres ubezpieczenia assistance gwarantuje LINK4?

Program pomocyAuto AssistanceAuto Assistance PlusAuto Assistance Komfort (pakiet dostępny tylko przy równoczesnym zakupie OC i AC)

Wiek pojazdu

Bez limitu wieku

Pojazdy do 20 lat

Pojazdy do 15 lat

Pojazdy do 15 lat

Zakres terytorialny

Polska

Polska i Europa

Polska i Europa

Polska i Europa

Holowanie pojazdu

100 km

500 km

500 km

Polska – bez limitu
Europa – 750 km

Zdarzenia objęte ochroną

Wypadek

Tak

Tak

Tak

Tak

Awaria

Nie

Tak (max. 2 zdarzenia w okresie ubezpieczenia)

Tak (max. 2 zdarzenia w okresie ubezpieczenia)

Tak (max. 2 zdarzenia w okresie ubezpieczenia)

Kradzież

Nie

Tak

Tak

Tak

Pomoc w razie zajścia wypadku pod domem

Tak

Tak

Tak

Tak

Pojazd zastępczy

Do 3 dni po wypadku

Do 4 dni po wypadku i kradzieży

Do 5 dni po wypadku i kradzieży
Do 3 dni po awarii

Do 10 dni po wypadku i kradzieży
Do 5 dni po awarii

Naprawa na miejscu zdarzenia

Tak

Tak

Tak

Tak

Dostarczenie paliwa

Nie

Tak

Tak

Tak

Rozładowanie akumulatora

Tak, max. 2 razy w okresie ubezpieczenia

Tak

Tak

Tak

Uszkodzenie ogumienia

Tak

Tak

Tak

Tak

Zatrzaśnięcie kluczyków

Nie

Tak

Tak

Tak

Pojazdy, które można ubezpieczyć

Osobowe i ciężarowe o masie całkowitej do 3,5 tony

Osobowe i ciężarowe o masie całkowitej do 3,5 tony

Osobowe i ciężarowe o masie całkowitej do 3,5 tony

Osobowe

Jeśli zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie podczas podróży, assistance z LINK4 to odpowiedź na Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na drodze.

Inne dodatki ubezpieczeniowe w LINK4 – ochrona, którą warto posiadać

LINK4 oferuje nie tylko ubezpieczenia OC i AC, ale również szereg dodatków ubezpieczeniowych, które zagwarantują Ci pełne bezpieczeństwo komunikacyjne. Zobacz, na co możesz się zdecydować.

NNW komunikacyjne w LINK4

Zastanawiasz się, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie NNW w LINK4? Oto kilka kluczowych powodów:

 • 1
  Wypłata świadczenia jeszcze przed zakończonym leczeniem
  LINK4 rozumie, że w przypadku wypadku komunikacyjnego nie możesz czekać na zakończenie leczenia, aby otrzymać wsparcie finansowe. Dlatego zapewnia wypłatę świadczenia już w trakcie leczenia. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na rekonwalescencji, mając pewność, że nie zostaniesz sam.
 • 2
  Ochrona w każdym momencie podróży
  Ubezpieczenie NNW w LINK4 oferuje wszechstronną ochronę. Nie tylko podczas jazdy pojazdem, ale także podczas wszelkich czynności związanych z nim, takich jak wsiadanie, postój czy tankowanie.
 • 3
  Szeroki zakres terytorialny ochrony
  Bez względu na to, w którym miejscu świata się znajdujesz, LINK4 zapewni Ci ochronę. Polisa NNW obejmuje Cię w każdym zakątku globu.
 • 4
  Dopasowana suma ubezpieczenia
  LINK4 pozwala Ci dostosować sumę ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb. Masz pełną swobodę wyboru, dzięki czemu zyskasz pewność, że jesteś właściwie zabezpieczony.
 • 5
  Wsparcie w razie urazu i śmierci w wyniku wypadku
  Ubezpieczenie NNW od LINK4 zapewnia świadczenia w przypadku urazu, będącego skutkiem wypadku komunikacyjnego oraz w razie śmierci osoby uczestniczącej w wypadku. To wsparcie zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny w trudnych chwilach.

Nie zostawiaj swojej przyszłości losowi. Wykup ubezpieczenie NNW w LINK4, aby zapewnić sobie finansową ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku i móc spokojnie skoncentrować się na swoim powrocie do zdrowia. Skorzystaj z oferty, dostosowanej do Twoich potrzeb i ciesz się spokojem ducha podczas podróży.

Ubezpieczenie szyb w LINK4

Czy wiesz, że możesz się zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia szyby w Twoim pojeździe? LINK4 oferuje kompleksową ochronę szyb niezależnie od tego, czy zostaną one uszkodzone wskutek wyrzucanych spod kół mijanych aut kamieni, umyślne rozbite przez osoby trzecie, czy pękną w wyniku działania sił natury.

Ubezpieczeniem szyb możesz objąć pojazd do 15 lat. Suma ubezpieczenia wynosi 3 000 zł, a udział własny w szybie czołowej to 25%. Ochrona działa na terenie całej Polski.

Oto dlaczego warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia Szyby24 w LINK4:

 • Pełna ochrona – w LINK4, znajdziesz obszerną listę uszkodzeń objętych ochroną. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Z tą polisą możesz spokojnie wybrać się w podróż, wiedząc, że Twoja szyba jest zabezpieczona.
 • Szybka naprawa – LINK4 wie, że Twój samochód jest nieodłączną częścią Twojego życia codziennego. Dlatego proces naprawy szyb jest przeprowadzany możliwie szybko.
 • Dostosowany pakiet ubezpieczeń – ubezpieczenie Szyby24 w LINK4 jest dostosowane do Twoich potrzeb. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną pewności, że ich pojazd jest chroniony przed skutkami zarówno wypadków, jak i nieprzewidzianych zdarzeń.
 • Ochrona finansowa – czy wiesz, że koszt wymiany szyby może sięgać nawet kilku tysięcy złotych? Zabezpiecz się przed finansowymi konsekwencjami uszkodzenia szyb w swoim pojeździe. Ubezpieczenie Szyby24 w LINK4 pozwoli Ci uniknąć martwienia się ceną naprawy lub wymiany szyby w przypadku szkody.

Zabezpiecz swoje auto i swoje finanse przed kosztami związanymi z uszkodzeniem szyb. Skorzystaj z oferty w LINK4, aby cieszyć się spokojem na drodze. Możesz być pewny, że Twoje auto jest w dobrych rękach.

Ubezpieczenie kluczyków w LINK4

Dlaczego warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia Kluczyki Plus w LINK4? Przedmiotem ubezpieczenia są nie tylko kluczyki do pojazdu, ale też dowód rejestracyjny oraz tablice rejestracyjne. Zakres ubezpieczenia obejmuje pokrycie kosztów nabycia skradzionego lub zagubionego przedmiotu ubezpieczenia (w przypadku zagubienia – tylko dowód). 

Kluczyki Plus w LINK4 to:

 • Ochrona w razie kradzieży kluczyków – kradzież kluczyków to sytuacja, w której koszty wyrobienia nowego kompletu mogą być znaczące. Dzięki polisie Kluczyki Plus w LINK4 możesz liczyć na zwrot kosztów ich dorobienia w razie kradzieży.
 • Ochrona w razie kradzieży tablic rejestracyjnych – LINK4 gwarantuje wsparcie finansowe, gdy Twoje tablice rejestracyjne zostaną skradzione. Koszty związane z wyrobieniem nowych tablic zostaną pokryte z ubezpieczenia.
 • Pomoc w razie zagubienia dowodu rejestracyjnego – jeśli utracisz swój dowód rejestracyjny, niezależnie od tego czy sam go zgubiłeś, czy został on ukradziony, ubezpieczenie Kluczyki Plus w LINK4 pokryje koszty administracyjne związane z jego wyrobieniem.

Nie pozwól, aby kradzież kluczyków, tablicy rejestracyjnej lub zagubienie dowodu rejestracyjnego stały się kosztownymi problemami. Wybierz LINK4 i zabezpiecz się przed nieoczekiwanymi wydatkami.

Pomoc po kradzieży z LINK4

Pomoc po kradzieży to ubezpieczenie oferowane przez LINK4, z którego odszkodowanie będziesz mógł przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z korzystaniem z taksówek lub wynajęciem pojazdu zastępczego. Pieniądze będziesz mógł przeznaczyć również na rejestrację swojego kolejnego auta lub też na zakup rzeczy, które zostały skradzione z Twojego pojazdu.

Wracaj do zdrowia z LINK4

Ubezpieczenie Wracaj do Zdrowia, które oferuje LINK4, to szeroki zakres usług medycznych, w tym:

 • Konsultacje lekarskie – dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, takich jak chirurg, ginekolog, kardiochirurg, kardiolog, lekarz specjalista rehabilitacji, neurochirurg, neurolog, okulista, ortopeda, psychiatra czy urolog.
 • Zabiegi ambulatoryjne – jeśli konieczne jest wykonanie zabiegów, to ubezpieczenie "Wracaj do Zdrowia" zapewnia wsparcie na podstawie skierowania od lekarza specjalisty.
 • Badania hematologiczne – w zależności od potrzeb, towarzystwo LINK4 oferuje różnorodne badania hematologiczne, takie jak morfologia krwi, odczyn opadania krwinek czerwonych (OB), leukocyty, płytki krwi. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje zdrowie jest pod kontrolą.
 • Diagnostyka radiologiczna, ultrasonograficzna i obrazowa – w razie nieszczęśliwego wypadku, możesz liczyć na dostęp do wybranych wizyt, zabiegów i badań medycznych. Polisa obejmuje m.in. badania radiologiczne i ultrasonograficzne, takie jak RTG kończyny górnej, klatki piersiowej, nosa oraz USG przewodu pokarmowego i jamy brzusznej.

Zabezpiecz swoje zdrowie i spokój umysłu z polisą Wracaj do Zdrowia z LINK4. Dzięki temu ubezpieczeniu zyskasz pewność, że w trudnych sytuacjach masz dostęp do rzetelnego wsparcia medycznego.

OC dla Ekocyklistów w LINK4

Kiedy jesteś ekocyklistą, cieszysz się sporą mobilnością. Jednak nawet podróżując hulajnogą elektryczną lub rowerem, warto pomyśleć o bezpieczeństwie.

LINK4 oferuje specjalne OC dla Ekocyklistów, które zapewnia szereg korzyści:

 • Pokrycie szkód rzeczowych – podczas jazdy hulajnogą elektryczną lub rowerem zdarzają się niekiedy nieprzewidziane sytuacje. OC dla Ekocyklistów w LINK4 chroni Cię przed skutkami zarysowania pojazdu lub uszkodzenia małej architektury miejskiej. To oznacza, że wyrządzając nieumyślnie szkody, nie nadwyrężasz swojego budżetu.
 • Wsparcie finansowe w razie szkód osobowych – potrącenie pieszego lub inne nieszczęśliwe zdarzenie może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Dzięki OC dla Ekocyklistów nie musisz martwić się o koszty leczenia i rehabilitacji. Polisa obejmuje nie tylko odszkodowanie za obrażenia, ale także wsparcie finansowe na ewentualną rehabilitację czy zakup niezbędnego sprzętu dla osób poszkodowanych wskutek zdarzenia, spowodowanego przez Ciebie.
 • Szeroki zakres terytorialny – OC na hulajnogę elektryczną w LINK4 działa nie tylko na terenie Polski, ale także w całej Europie. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się hulajnogą na urlopie, ciesząc się zasłużonym wypoczynkiem.
 • Ochrona dla użytkownika zwykłej hulajnogi i roweru – OC dla Ekocyklistów nie obejmuje tylko hulajnóg elektrycznych. Obejmuje również użytkowników tradycyjnych rowerów i zwykłych hulajnóg. Bez względu na środek transportu masz pewność, że jesteś objęty ochroną.

Wybierz OC dla Ekocyklistów w LINK4 i cieszcie się spokojem oraz mobilnością, wiedząc, że jesteś odpowiednio zabezpieczony podczas swoich przejażdżek.

Gdzie kupić ubezpieczenie samochodu z LINK4?

Ofertę LINK4 na ubezpieczenie samochodu możesz nabyć w CUK Ubezpieczenia. Polisę kupisz zarówno w jednej z naszych placówek znajdujących się w Twojej okolicy jak i online – wchodząc na nasz kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych.

Polisę LINK4 na ubezpieczenie samochodu kupisz również przez telefon – wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię.

Skontaktuj się z nami, a wykwalifikowani Doradcy CUK pomogą Ci dobrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.