AC w Generali - aby żadne zdarzenie na drodze Cię nie zaskoczyło

Ubezpieczenie AC w Generali to propozycja dla osób, które potrzebują ochrony swojego auta. Zobacz, co możesz otrzymać w ramach tej polisy.

Niezależnie od tego, jak często korzystasz ze swojego samochodu oraz w jakim celu, Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ubezpieczenie AC w Generali to propozycja dla osób, które potrzebują ochrony podczas wypadku, szkód parkingowych, kradzieży czy działania zdarzeń losowych. Zobacz, co możesz otrzymać w ramach tej polisy.

Jak działa AC w Generali?

Z ubezpieczenia AC w Generali mogą skorzystać osoby, które mają pojazd nie starszy niż 13 lat. Ochrona jest dopasowana indywidualnie do potrzeb klienta, a w zakresie ubezpieczenia mogą znajdować się np. podpalenia, zatopienia, wandalizm, wypadki, szkody parkingowe czy kolizje. AC w Generali może również chronić w momencie, kiedy pojawią się nieprzewidziane zdarzenia losowe, takie jak huragan czy powódź. 

To Ty decydujesz, jak chciałbyś, aby wyglądał sposób likwidacji szkody. Możesz wybrać naprawę w Autoryzowanym Serwisie Obsługi, warsztacie, z którym współpracuje Generali lub wypłatę odszkodowania po wycenie szkody. Trzecia opcja polega na tym, że świadczenie możesz przeznaczyć w jakim momencie chcesz, poza tym wybierasz samodzielnie miejsce naprawy swojego samochodu. Co więcej, jeśli naprawa odbędzie się w warsztacie, z którym współpracuje Generali, możesz liczyć na samochód zastępczy na ten czas.

Dlaczego warto wybrać AC w Generali?

AC w Generali to propozycja dla osób, które lubią elastyczne i kompleksowe rozwiązania. W tej ofercie nie musisz korzystać z udziału własnego, co oznacza, że w momencie wystąpienia szkody, nie musisz dokładać pieniędzy z własnej kieszeni. Zakres ochrony możesz także rozszerzyć o atrakcyjne dodatki, np. brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, a także formułę All Risk. Taka opcja jest maksymalną ochroną dla Twojego samochodu oraz... portfela. Dla klientów, którzy posiadają bezszkodową historię ubezpieczeniową, ubezpieczyciel przygotował dodatkowe zniżki.