OC w Generali - dla każdego kierowcy pojazdu

Szukasz obowiązkowego ubezpieczenia OC? Sprawdź, co proponuje towarzystwo Generali.

Szukasz obowiązkowego ubezpieczenia OC? Zakres ochrony tej polisy jest dokładnie taki sam w każdym towarzystwie, jednak to, na co możesz zwrócić uwagę to przede wszystkim atrakcyjna cena, a także dodatki, które proponuje między innymi Generali. Przyjrzyjmy się tej ofercie.

OC w Generali z assistance wypadkowym

Obowiązkowe OC chroni Ciebie jako kierowcę w sytuacji, kiedy spowodujesz wypadek lub kolizję. Ma na celu zabezpieczyć Cię finansowo w razie uszkodzeń drugiego samochodu z Twojej winy, a także ciała osób trzecich. Pomimo to, że jest to formalność, warto zwrócić uwagę na OC w Generali. Ubezpieczyciel proponuje atrakcyjny produkt w postaci assistance wypadkowego. To opcja, która przyda się każdemu kierowcy. W razie wypadku na drodze, można liczyć na holowanie pojazdu oraz zapewnienie samochodu zastępczego na czas naprawy, maksymalnie na 3 dni. Assistance w takiej wersji znajduje się w cenie OC.

Zalety ubezpieczenia OC w Generali

To jeszcze nie wszystko. OC w Generali może być dla Ciebie atrakcyjne także ze względu na cenę. Ubezpieczyciel przygotował system zniżek dla bezszkodowych kierowców, którzy posiadają prawo jazdy dłużej niż 10 lat. Poza tym, możesz również skorzystać z dodatku ubezpieczenia bagażu, który tak jak w przypadku assistance, jest w cenie. Szukasz też innej formy zabezpieczenia, np. polisy mieszkaniowej? Im więcej przedmiotów ubezpieczasz w Generali, tym możesz liczyć na atrakcyjniejszą cenę. Masz też możliwość rozszerzenia polisy OC, np. o OC w życiu prywatnym za dodatkową opłatą. Takie rozwiązanie będzie Cię chronić, kiedy wyrządzisz szkodę osobie trzeciej.