Ubezpieczenie dedykowane młodym kierowcom

Ubezpieczenie komunikacyjne w You Can Drive jest dedykowane młodym kierowcom. Sprawdź, jakie udogodnienia Cię czekają.

Często mówi się, że młodzi kierowcy są nieostrożni na drodze, w wyniku czego dochodzi do licznych stłuczek czy wypadków. Biorą to pod uwagę ubezpieczyciele, którzy naliczają zwyżki do ubezpieczenia komunikacyjnego. Z pomocą przychodzi towarzystwo You Can Drive, które właśnie młodym kierowcom dedykuje swoje ubezpieczenie.
 

Podstawowe OC oraz rozszerzenia

Zakres ochrony OC jest dokładnie taki sam jak u innych ubezpieczycieli. Do dyspozycji masz jednak liczne dodatki, takie jak NNW kierowcy i pasażera. You Can Drive gwarantuje wypłaty świadczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu oraz ewentualną śmierć. Sumy ubezpieczenia możesz dopasować do swoich potrzeb. Kolejnym rozszerzeniem jest ubezpieczenie szyb. Ubezpieczyciel współpracuje z wieloma serwisami, które specjalizują się w naprawie i wymianie oszklenia w aucie. Towarzystwo gwarantuje zwrot wszelkich kosztów.

Assistance także jest w ofercie You Can Drive.  Do wyboru masz wariant podstawowy, który obejmuje awarię, uruchomienie samochodu oraz holowanie, a także rozszerzony, który dodatkowo zapewnia pojazd zastępczy oraz zakwaterowanie.