Ubezpieczenie na życie w Warcie - zabezpieczenie przyszłości

Ubezpieczenie na życie w Warcie to inwestycja w przyszłość. Sprawdź, dlaczego warto wybrać tę polisę.

Ubezpieczenie na życie w Warcie to propozycja dla osób, które chcą zabezpieczyć się na wypadek nieplanowanych okoliczności, takich jak zachorowanie czy nagła śmierć. Sprawdź, czym wyróżnia się ta oferta.

Kto może skorzystać z ubezpieczenia na życie w Warcie?

Proponowana przez Wartę polisa na życie zabezpiecza klientów indywidualnych. Zakres ochrony jest zależny od tego, jaki wariant wybierzesz dla siebie. Jednak jednym z atutów jest Pakiet Medyczny, który gwarantuje np. wizytę u specjalisty, opiekę domową po wypadku czy wizyty położnej po porodzie. Tego typu wsparcie jest nieocenione, szczególnie w przełomowych momentach w życiu. Każdy, kto chce zapewnić wypłatę odszkodowania w momencie swojej śmierci uposażonym czy wsparcie finansowe w razie zachorowania, może skorzystać z ubezpieczenia na życie w Warcie. Poza tym, jest to też dobra opcja dla przyszłych mam. W chwili urodzenia dziecka, również można liczyć na wypłatę świadczenia.

Jest również specjalny wariant Twoje Życie 55 Plus, który zapewnia odszkodowanie w razie wypadku, ale nie tylko. To także możliwość skorzystania z opieki kardiologicznej czy transportu medycznego.

Ochrona i inwestycja w jednym

Ciekawą opcją jest również polisa Warta Twoja Przyszłość, która jest połączeniem zabezpieczenia finansowego oraz inwestowania środków na przyszłość. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń możesz otrzymać odszkodowanie. Z kolei, odłożone środki na przyszłość mogą pomóc np. zdobyć oszczędności na remont czy zabezpieczyć finansowo dziecko na studiach.