Ubezpieczenie domu i mieszkania - w razie nieprzewidzianych zdarzeń

W razie nieprzewidzianych zdarzeń możesz liczyć na zabezpieczenie w ramach ubezpieczenia domu i mieszkania. Sprawdź ofertę w Warcie.

Dom to Twoja oaza bezpieczeństwa, a także majątek, który zbierasz przez całe życie. Właśnie dlatego warto go zabezpieczyć. Zobacz ubezpieczenie domu i mieszkania, które jest elastyczne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Warta Dom - dla właścicieli mieszkań i domów

Zakres ochrony w polisie mieszkaniowej w Warcie ustalasz tak, aby mógł on zabezpieczyć Cię finansowo w razie trudnej sytuacji. Lista zdarzeń losowych jest dosyć długa, a na niej znajdują się np. deszcz, napór śniegu, lawina, uderzenie pioruna czy zalanie. Dodatkowo, możesz ubezpieczyć nieruchomość w razie kradzieży z włamaniem. 

Dodatkowo, możesz ubezpieczyć także sprzęt, który znajduje się poza domem. Kolejnym ciekawym rozszerzeniem jest także zwrot należnego czynszu w momencie, kiedy dom nie nadaje się do dalszego zamieszkania, np. po zalaniu czy pożarze. 

Warta Dom Komfort - kompleksowo w formule All Risk

Najszerszą ofertą jest Warta Dom Komfort, w której znajdują się wszystkie zdarzenia w zakresie ochrony, oczywiście oprócz tych, które są objęte wyłączeniami. Silny wiatr? Deszcz? Nie ma ograniczeń co do prędkości czy natężenia.