Ubezpieczenie komunikacyjne w Warcie - szeroka oferta OC, AC, assistance czy NNW

Warta proponuje szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym OC, AC, assistance oraz NNW. Sprawdź, ile możesz zyskać.

Do dyspozycji klientów w Warcie jest ubezpieczenie komunikacyjne zarówno obowiązkowe, jak i dobrowolne. Dzięki temu, nie tylko spełnisz formalności jako kierowca, ale także zabezpieczysz swoje auto w razie uszkodzeń, awarii czy nagłych trudnych sytuacji na drodze.

Polisa OC - nie tylko formalność

Warto zwrócić uwagę na OC w Warcie, które jest nie tylko dopełnieniem obowiązku kierowcy. Ubezpieczyciel pomaga zarówno poszkodowanym, jak i sprawcom. Jeśli drugi uczestnik stłuczki czy wypadku będzie mieć możliwość BLS (Bezpośredniej Likwidacji Szkody), Warta pomoże załatwić formalności i zajmie się całym procesem. Z firmą współpracują także warsztaty, z których można skorzystać. Ubezpieczyciel może również pokryć koszty holowania pojazdu oraz wynajmu samochodu zastępczego.

Z kolei jako sprawca możesz liczyć na pomoc w ramach assistance w wersji standard, który jest dodatkiem do OC. Holowanie jest gwarantowane do 100 kilometrów. Poza tym, Warta stosuje indywidualny program lojalnościowy. Im więcej ubezpieczeń posiadasz, tym na większe bonusy możesz liczyć.

AC - elastyczna oferta w Warcie

To od Ciebie jako kierowcy zależy, w jaki sposób chcesz zabezpieczyć swój samochód. Do dyspozycji masz dwa warianty AC. Obydwa obejmują ochronę w formule All Risk, a ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność nawet za tzw. małe szkody. Ubezpieczyć możesz też samochód od kradzieży, włamania oraz dewastacji.

W wariancie AC Komfort możesz skorzystać z udogodnienia dla właścicieli nowych samochodów, którzy otrzymują trzyletnią gwarancję wyliczenia odszkodowania według wartości auta na fakturze. Poza tym, w skład ubezpieczenia wchodzi dodatkowo bagaż. Do dyspozycji jest również assistance w wariancie złotym.

Assistance - standardowy lub rozszerzony

Jeśli postawisz na polisę OC, możesz otrzymać assistance w podstawowej wersji, jednak warto też przyjrzeć się trzem kolejnym wariantom: Złoty, Złoty+ oraz Platynowy. Różnią się pomiędzy sobą głównie limitem kilometrów podczas holowania. W wariancie Złoty+ i Platynowy, możesz liczyć na taką pomoc, nawet jeśli wydarzy się awaria pod Twoim domem.