Ubezpieczenie podróżne w Warcie dla wypoczywających za granicą

Wyjeżdżasz za granicę? Ubezpiecz się w razie zachorowania, wypadku czy innej nieprzewidzianej sytuacji. Poznaj polisę podróżną w Warcie.

Niezależnie od tego, jaką formę aktywności preferujesz podczas wyjazdów, możesz dopasować zakres ochrony ubezpieczenia podróżnego w Warcie. Od teraz wyjazd na narty, samochodem po świecie czy do zabytkowego miasta stanie się bezpieczniejszy.

Dopasuj ochronę do swoich potrzeb

Właściwie ubezpieczenie podróżne zależy od tego, jaki jest cel Twojej podróży. Warta proponuje nawet rozwiązania dla tych, którzy lubią sporty ekstremalne. W takiej trudnej sytuacji również potrzebujesz odpowiedniego zabezpieczenia. Ubezpieczyciel oferuje wysokie sumy ubezpieczenia, które są jednym z ważniejszych elementów polisy. Dzięki temu, nie musisz martwić się o to, że hospitalizacja, badania czy zabiegi, przekroczą Twoje możliwości finansowe na wyjeździe.

Nie tylko leczenie

Podczas podróży może zdarzyć się wszystko, w tym także zaginięcie czy poważny wypadek. Jeśli będzie konieczne poszukiwanie, ratownictwo czy transport do kraju - wszystkie te opcje dostępne są w ubezpieczeniu podróżnym w Warcie. Poza tym, jeśli leczysz się na choroby przewlekłe, będziesz potrzebować osobnej polisy gwarantującej pokrycie kosztów leczenia za granicą. 

Wybierasz się na narty? Zabezpiecz swój sprzęt narciarski. Jeśli stanie się z nim coś złego, czyli uszkodzi się ub zaginie, będziesz mógł również liczyć na wsparcie. Wystarczy, że wybierzesz pakiet dla narciarzy i snowboardzistów oraz ubezpieczenie bagażu podróżnego.