Ubezpieczenie komunikacyjne w InterRisk - szeroka oferta

Główną cechą ubezpieczeń komunikacyjnych w InterRisk jest ich elastyczność. Zobacz oferty OC, AC, assistance oraz NNW.

Główną cechą ubezpieczeń komunikacyjnych w InterRisk jest ich elastyczność. Możesz bez problemu wybrać czy wolisz podstawową ochronę w postaci OC czy pakiet dopasowany do Twoich potrzeb, obejmujący np. ubezpieczenie szyb czy assistance. Zobacz, co możesz zyskać.

Pakiet Auto+ w InterRisk

Ciekawym ubezpieczeniem komunikacyjnym w InterRisk jest pakiet Auto+, który możesz dopasować do swoich potrzeb. Co to oznacza? W zakresie ochrony masz do dyspozycji 12 elementów, na które możesz, ale nie musisz się decydować. Dzięki temu, wspólnie z towarzystwem, skonstruujesz taką umowę, która maksymalnie będzie Cię zabezpieczać w trudnych sytuacjach. Przykładowo, możesz wybrać specjalny wariant AC w InterRisk, które obejmuje naprawę pojazdu w warsztacie partnerskim lub autoryzowanym. Uszkodzony samochód np. na parkingu pod blokiem, zostanie odebrany z danego miejsca, przewieziony do serwisu, a następnie dostarczony Tobie tuż pod dom. Na okres naprawy możesz otrzymać auto zastępcze, a rozliczenie jest bezgotówkowe. Nie musisz się martwić o załatwianie formalności z warsztatem. 

Towarzystwo InterRisk docenia lojalność klientów. Im szerszy pakiet Auto+ wybierzesz, tym większą zniżkę możesz otrzymać. Poza tym, pozostałe ubezpieczenia mogą okazać się bardziej opłacalne, jeśli posiadasz już polisę. 

Szeroki zakres ochrony do Twojej dyspozycji

InterRisk proponuje swoim klientom wiele ciekawych i komfortowych rozwiązań. Nie da się ukryć, że nieprzewidziane sytuacje, takie jak awarie na drodze, nagły wypadek, kradzież pojazdu czy nawet drobne zarysowanie na parkingu, wiążą się ze stresem i dodatkowymi kosztami. W takich sytuacjach chroni dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne w InterRisk, które obejmuje np. AC oraz assistance. Jeśli ktoś uszkodzi Twoje auto na parkingu, możesz liczyć na wypłatę do 500 złotych nawet za drobną szkodę. W pakiecie Miejskim Parkingowym dostajesz możliwość umówienia się do warsztatu np. na badanie techniczne lub wymianę opon.

Co się stanie, jeśli w trakcie drogi do pracy dojdzie do awarii samochodu? Wtedy możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony InterRisk, które obejmuje np. transport dziecka do szkoły. Takie rozwiązanie jest możliwe w Pakiecie Mobilnym.

NNW w InterRisk - jeszcze więcej bezpieczeństwa

Oferta NNW w InterRisk to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach, które mogą przytrafić się na trasie. Jako świadomy kierowca na pewno wiesz, że do uszkodzeń samochodu może dojść w każdej sytuacji, a co za tym idzie - warto zwiększyć również bezpieczeństwo osób jadących w aucie. W takich sytuacjach chroni Cię NNW w InterRisk. W razie uszkodzenia ciała, utraty zdrowia czy nawet śmierci kierowcy lub pasażerów, towarzystwo wypłaca świadczenie.