Ubezpieczenie mieszkania i domu w Compensie

Zabezpiecz swoje mieszkanie i dom. Sprawdź ubezpieczenie nieruchomości w Compensie i zobacz, ile możesz zaoszczędzić.

Chcesz kompleksowo ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie? Sprawdź, jakie pakiety ma dla Ciebie Compensa!

Pakiet ubezpieczeń dla Ciebie i bliskich - Compensa Rodzina

Szukasz polisy, która będzie łączyła ubezpieczenie majątkowe i obejmie ochroną wszystkich członków rodziny? Ten pakiet jest dla Ciebie. Ubezpieczenie Compensa Rodzina zabezpiecza mieszkanie lub dom wraz z wyposażeniem. Chronione jest również zdrowie i życie mieszkańców w razie nieszczęśliwych wypadków. 

Wymieńmy kilka zalet polisy mieszkaniowej w Compensie. Towarzystwo traktuje każdy przedmiot znajdujący się w domu czy mieszkaniu jak nowy. Nie ma również konieczności przygotowywania listy wyposażenia mieszkania. Suma ubezpieczenia jest taka sama przez cały okres ubezpieczeniowy. Nie zmniejsza się nawet, jeśli towarzystwo wypłaci odszkodowanie w razie wystąpienia szkody. Zachęcająca jest również ciekawa promocja w przypadku polisy trwającej 3 lata. Wtedy można skorzystać ze zniżki 50% w ostatnim roku jej trwania. 

To tylko niektóre korzyści. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat pakietu Compensa Rodzina zadzwoń lub odwiedź jedną z placówek CUK.

W ramach polisy Compensa Rodzina możesz zdecydować się na dodatkowe rozszerzenia np. NNW czy OC w życiu prywatnym. Jedną z nowszych ubezpieczeń dodatkowych jest tzw. Onkocompensa, czyli ubezpieczenie chroniące na wypadek chorób nowotworowych.

Compensa Mój Dom II, czyli ubezpieczenie od wszystkich ryzyk

Ten pakiet zainteresuje Cię, jeśli szukasz polisy zapewniającej naprawdę szeroki zakres ochrony domu czy mieszkania. Ubezpieczenie działa w formule all risk, czyli towarzystwo odpowiada za wszystkie szkody, chyba że została ona wyłączona z umowy. W ramach tego ubezpieczenia ochroną objęte są np. dzieła sztuki o wartości do 15 tys. zł. Co ważne, nie trzeba też ponosić dodatkowych opłat za ubezpieczenie mienia od stłuczenia czy pęknięcia. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego pakietu, obowiązuje zniżka 50% na składkę w ostatnim roku trwania 3-letniej polisy. 

W ramach pakietu Compensa Mój Dom II możesz zdecydować się na szereg dodatków m.in. home assistance (pomoc specjalisty w ramach awarii sprzętu domowego), polisę OC w życiu prywatnym czy też w związku z posiadanym mieniem (ochrona na wypadek szkód np. spowodowanych podczas użytkowania drona) itd. 

Czy wiesz, że…

Zyskasz dodatkowe zniżki, jeśli ubezpieczając dom czy mieszkanie w Compensa, zdecydujesz się również na kupno polisy OC!