Ubezpieczenie turystyczne w Compensie

Ubezpiecz się na wypadek wyjazdu w Compensie! Towarzystwo gwarantuje wysokie sumy ubezpieczenia i elastyczne warunki. Sprawdź.

Wyjeżdżasz na wycieczkę? A może czeka Cię podróż służbowa? Ze specjalną polisą turystyczną Compensa Voyage zabezpieczysz siebie i swoich bliskich na wypadek awaryjnych sytuacji za granicą.

Ubezpieczenie turystyczne w Compensie - dlaczego warto?

Polisa Compensa Voyage to kompleksowe ubezpieczenie, które obejmuje zdarzenia powstałe podczas podróży zagranicznej. Co ważne, zakres terytorialny tego ubezpieczenia turystycznego obejmuje wyjazdy do państw europejskich, ale też tych w pozostałych miejscach świata. Co ważne, ochrona obowiązuje zarówno podczas podróży prywatnych, jak i służbowych. To ubezpieczenie świetnie sprawdzi się, jeśli wyjeżdżasz na narty lub planujesz podczas wycieczki uprawianie innych aktywności. Towarzystwo zapewni Ci w razie nieprzewidzianej sytuacji profesjonalną opiekę medyczną w zagranicznych placówkach prywatnych. Udostępnia również szereg usług, których nie znajdziesz w ramach Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Jaki jest zakres ubezpieczenia turystycznego Compensa Voyage?

Jeśli będąc w podróży ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz, towarzystwo pokryje koszty związane z Twoim leczeniem. W ramach tego pakietu ubezpieczyciel gwarantuje również pomoc assistance. Przykładowo, jeśli z powodu wypadku nie będziesz mógł dalej kontynuować podróży, towarzystwo zorganizuje Twój powrót do domu. Kupując tę polisę, zyskujesz również ubezpieczenie NNW. W ramach Compensa Voyage wypłacane jest również świadczenie, gdy dojdzie do zniszczenia lub kradzieży bagażu ubezpieczonego. Dzięki tej polisie, zapewnione jest także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym za szkody spowodowane innym osobom podczas przebywania w podróży.