2022-11-16

Narzędzie na miarę multiagenta. Poznaj WebCUK

WebCUK ułatwia agentom ubezpieczeń obsługę klienta i dobór polisy.

Narzędzie na miarę multiagenta. Poznaj WebCUK

Dobór odpowiedniego ubezpieczenia to czasochłonny proces. Wymaga sprawdzenia ofert wielu towarzystw, logowania na kilka platform, wysyłania dziesiątek maili. Jednak dzięki nowym technologiom i narzędziom skrojonym do potrzeb agentów, staje się znacznie prostszy. W multiagencji CUK Ubezpieczenia znalezienie idealnej polisy i sprzedaż przebiegają sprawnie i efektywnie za sprawą WebCUK.

To najważniejsze narzędzie pracy multiagenta CUK Ubezpieczenia. System ten pozwala na obsługę klienta i dobranie polisy w jednym miejscu – z poziomu przeglądarki internetowej.

WebCUK umożliwia porównanie, dobranie i sprzedaż polisy bez logowania do portali towarzystw.

Korzyści jakie daje WebCUK

Agent ma ułatwioną sprawę nie tylko, jeżeli chodzi o dobór polisy, ale i zarządzanie bazą klientów. Nie musi pamiętać o końcu polisy, dacie płatności rat, czy poświęcać czasu na tworzenie raportów sprzedaży. System dostarcza przydatnych rozwiązań, dzięki którym agent może skoncentrować się na ważnych kwestiach, takich jak budowanie długotrwałych relacji z klientem.

Możliwości WebCUK:

  • automatyczne generowanie dziennych raportów sprzedaży bez konieczności tworzenia rozliczeń dla każdego towarzystwa osobno;
  • zarządzanie bazą klientów, dzięki wbudowanemu CRM;
  • powiadomienia o końcu polisy i terminie płatności kolejnej raty dostępne dla klientów i agentów.
WebCUK nie tylko ułatwia doradcy sprzedaż polisy, ale także pozwala na generowanie dziennych raportów sprzedaży.

Nowe leady to nowe możliwości

Korzystając z narzędzia ubezpieczyciele otrzymują kontakty z kampanii marketingowych realizowanych przez centralę multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Efektywność i wzrost sprzedaży

Zbudowanie relacji i pozyskanie zaufanych klientów to pierwszy krok do sukcesu w sprzedaży. Jednak nawet najlepsza baza, bez pracy nad własnymi umiejętnościami sprzedażowymi, nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dzięki WebCUK agenci mogą pójść o krok dalej i na bieżąco analizować swoją sprzedaż.

System przekazuje niezbędne informacje, a zdobyta wiedza pozwala na wprowadzenie zmian i zwiększenie efektywności. Narzędzie ułatwia również prowadzenie komunikacji posprzedażowej z klientami.

Sprzedaż polisy z WebCUK

W systemie WebCUK sprzedaż polisy jest naprawdę prosta, a dzięki porównywarce, agent ma pewność, że wybrał dla klienta najlepszą ofertę.

WebCUK nie tylko ułatwia doradcy sprzedaż polisy, ale także pozwala na generowanie dziennych raportów sprzedaży.

Nowe technologie i narzędzia usprawniające prace to codzienność w multiagencji CUK Ubezpieczenia. Sprawdź z jakich innych rozwiązań korzystają nasi agenci

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO