Ubezpieczenie nieruchomości w Inter Polska - ochrona i bezpieczeństwo

Ubezpieczenie nieruchomości w Inter Polska to solidne zabezpieczenie Twojego domu oraz mieszkania. Zobacz, czym się wyróżnia.

Główną zaletą ubezpieczenia nieruchomości w Inter Polska jest elastyczność i dopasowanie zakresu ochrony do potrzeb klienta. Dzięki temu, oferta skierowana jest zarówno do właścicieli mieszkań, domów, jak i budynków w budowie. Zobacz, czym wyróżnia się polisa w Inter Polska.

Jak chroni Cię ubezpieczenie nieruchomości w Inter Polska?

Ubezpieczenie nieruchomości w Inter Polska to nieoceniona pomoc w trudnych sytuacjach, które obejmują zniszczenia stałych elementów, garażu czy ogrodzenia w razie pożaru, wybuchu, upadku drzew czy zalania. Jeśli chodzi właśnie o zdarzenia losowe, towarzystwo może pochwalić się naprawdę długą listą. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że kiedy z powodu trudnych warunków atmosferycznych czy nieprzewidzianego zdarzenia, będziesz mieć zabezpieczenie finansowe, które pozwoli Ci zrekompensować szkody.

Do dyspozycji masz dwa warianty - podstawowy oraz All Risk. Polisa mieszkaniowa w Inter Polska obejmuje również skutki przepięć, zarówno w jednej, jak i drugiej ofercie. Zabezpiecza zarówno mury, elementy stałe, jak i ruchomości domowe. Dodatkowo, towarzystwo ubezpiecza także biżuterię. Pod ochroną znajdują się również pomieszczenia przynależne i budynki gospodarcze, a także przedmioty, które znajdują się np. na tarasie, w garażu czy na balkonie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i jak wygląda Twoja nieruchomość, możesz spać spokojnie. 

Assistance domowy - kiedy zdarzy się awaria...

Awaria lodówki? Cieknąca pralka? A może problemy z innym sprzętem, z którego korzystasz na co dzień w domu? Jeśli nagle zauważysz, że coś nie działa tak jak powinno, możesz liczyć na pomoc fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz do Inter Polska i zgłosisz to ubezpieczycielowi. Taka forma udogodnienia jest dostępna w każdym wariancie ubezpieczenia nieruchomości. Assistance domowy to jeszcze nie wszystko. Obejmuje on również pomoc w razie choroby, a także nagłej awarii samochodu. Jeśli w miejscu ubezpieczonej nieruchomości, Twoje auto odmówi posłuszeństwa, towarzystwo wesprze Cię w tej trudnej sytuacji. 

OC w życiu prywatnym - dla Twojej ochrony

W każdym wariancie możesz zdecydować się również na OC w życiu prywatnym, które dodatkowo chroni Cię w niespodziewanych sytuacjach, kiedy wyrządzisz szkodę osobie trzeciej. Kiedy może Ci się przydać takie zabezpieczenie? Na przykład wtedy, kiedy Twoje dziecko stłucze szybę sąsiadowi. Nie musisz wtedy płacić ze swojej kieszeni za straty.