Ubezpieczenie domu i mieszkania - zalety oferty w TUZ

Zabezpiecz swój majątek i przyszłość swoją i bliskich. Odkryj ubezpieczenie domu i mieszkania w TUZ. Poznaj szczegóły tej oferty.

Zastanawiasz się nad zabezpieczeniem Twojego majątku? Sprawdź ofertę ubezpieczenia domu i mieszkania w TUZ, która jest elastyczna oraz dopasowana do Twoich potrzeb.

Główne cechy ubezpieczenia domu i mieszkania w TUZ

Przede wszystkim, polisę możesz dopasować do swoich oczekiwań. Zakres ochrony nie jest z góry ustalony. Możesz w nim zawrzeć konkretne ryzyka lub zdecydować się na formułę All Risk, w której będą uwzględnione wszystkie możliwe zdarzenia losowe (oprócz tych, które są w wyłączeniach odpowiedzialności). Oznacza to, że niezależnie od tego, jak silny będzie wiatr czy jak mocne opady deszczu, a w wyniku tego dojdzie do poważnych uszkodzeń Twojej nieruchomości, będziesz mógł liczyć na wypłatę odszkodowania.

Towarzystwo ubezpieczeniowe TUZ nie bierze pod uwagę stref powodziowych. Jeśli mieszkasz na terenie, który jest zagrożony, także możesz ubezpieczyć swój majątek. W dodatku, warto zastanowić się również nad opcją ochrony nie tylko samych murów, ale także wyposażenia na terenie posesji. Przykładem są solary czy fotowoltaika.

Co możesz ubezpieczyć w TUZ?

Ubezpieczenie domu rodzinnego i mieszkania to niejedyne nieruchomości, które możesz zabezpieczyć w razie niebezpieczeństwa. TUZ proponuje również specjalnie dopasowane polisy do ochrony obiektów małej architektury, garaży, szyb, nagrobków czy ruchomości domowych.