Ubezpieczenie komunikacyjne w TUZ - optymalne rozwiązania dla kierowców

Ubezpieczenie komunikacyjne w TUZ to szeroka oferta OC, AC, NNW oraz Minicasco. Wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź!

TUZ proponuje szerokie spektrum ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym nie tylko obowiązkowe OC, ale również ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku czy uszkodzeń niezwiązanych z Twoją winą. Zobacz, czym wyróżniają się oferty.

Ubezpieczenie OC w TUZ - dla kierowców pojazdów mechanicznych

Spełnij formalność i obowiązek ubezpieczenia OC w TUZ. Zapewnij sobie komfort w razie trudnych sytuacji na drodze, kiedy wyrządzisz szkodę w ramach stłuczki, kolizji czy wypadku.  Towarzystwo ubezpieczeniowe TUZ gwarantuje atrakcyjne ceny składek za tę polisę. 

Ubezpieczenie AC - w razie zniszczenia, kradzieży lub uszkodzenia auta

Kierowcy mogą także liczyć na pełne wsparcie w razie uszkodzeń, które mogą powstać w wyniku nagłej stłuczki czy szkód parkingowych. A jeśli ktoś ukradnie Twoje auto i dojdzie do szkody całkowitej, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, które przeznaczysz np. na nowy samochód. AC w TUZ działa również w sytuacji, w której dojdzie do uszkodzeń w razie huraganu, ognia, gradu czy powodzi. To jednak nie wszystkie sytuacje, które mogą spotkać Twoje auto. A co jeśli w podróży dojdzie do zderzenia ze zwierzęciem i Twój samochód się uszkodzi? Wtedy także autocasco jest świetnym rozwiązaniem.

Każdy klient w TUZ ma możliwość rozszerzenia ubezpieczenia AC o ochronę zniżek oraz gwarantowaną sumę ubezpieczenia. Pozwala to wiele zaoszczędzić na polisie, a także otrzymać odszkodowanie, które pozwoli Ci na rekompensatę szkody. Dodatkowo, ubezpieczyć możesz również bagaż.

Zastanawiasz się pewnie, w jaki sposób możesz rozliczyć szkodę w TUZ. Towarzystwo udostępnia trzy opcje likwidacji szkody: kosztorysową, serwisową oraz Sieć Naprawczą. 

Minicasco - dla kogo przeznaczone jest to ubezpieczenie?

Minicasco to ograniczona wersja pełnego AC, które chroni samochód przed kradzieżą lub szkodą całkowitą. Poza tym, TUZ oferuje także dodatkową pomoc, kiedy zatrzaśniesz kluczyki w swoim pojeździe. AC Mini działa wtedy, kiedy zostanie uszkodzone auto np. w razie pożaru, powodzi, huraganu, deszczu nawalnego czy trzęsienia ziemi. TUZ oferuje trzy warianty tego ubezpieczenia: żywioły, kradzież oraz żywioły i kradzież.

W razie szkody całkowitej...

Jeśli obawiasz się o całkowitą utratę samochodu, np. w wyniku wypadku, w którym auto będzie na tyle uszkodzone, że naprawa będzie nieopłacalna, przyda Ci się specjalna oferta Szkoda Całkowita AC w TUZ. Kiedy może do tego dojść? Przykładowo, w skutek zderzenia z jakimś budynkiem, zwierzęciem. Do szkody całkowitej może także dojść, kiedy ktoś ukradnie Twoje auto.

Ubezpieczenie NNW komunikacyjne w TUZ

W TUZ masz również szansę zabezpieczyć siebie jako kierowcę oraz pasażerów. Dodatkowe wsparcie przyda się, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, a w wyniku tego nastąpi śmierć lub trwały uszczerbek na zdrowiu. Sumę ubezpieczenia możesz dopasować w TUZ do własnych potrzeb. Od niej będzie zależało odszkodowanie.