Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Korzystaj z leczenia za granicą

I z pomocy najlepszych specjalistów

Czym jest Best Doctors

Produkt ten nie dotyczy tylko i wyłącznie zachorowania na nowotwór, ale również przeszczepu narządów, szpiku kostnego, zabiegów neurologicznych, kardiochirurgicznych oraz operacji naczyń wieńcowych.
Best Doctors pozwoli Ci zapewnić sobie opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Gdy zachorujesz, otrzymasz drugą opinię medyczną, leczenie za granicą w najlepszej klinice, pokrycie wszystkich kosztów z tym związanych – leczenie, podróż, zakwaterowanie oraz opiekę ambulatoryjną po powrocie do Polski. 

Jakie choroby obejmuje?

 • Nowotwory
 • Przeszczep szpiku kostnego
 • Przeszczep od żywego dawcy narządów
 • Operacja naprawcza zastawki serca
 • Rewaskularyzacja mięśnia sercowego
 • By-passy

Wybierzmy idealne rozwiązanie

Podobnie jak 30 milionów klientów na całym świecie, postaw na swoje zdrowie. Pozostaw nam swój numer, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi propozycję ubezpieczenia Best Doctors

Best Doctors to:

 • 450 specjalizacji medycznych
 • Dostęp do światowej klasy zagranicznych ekspertów
 • Możliwość leczenia za granicą
 • Pokrycie kosztów leczenia, podróży i zakwaterowania
 • 100 Euro za każdy dzień spędzony w szpitalu
 • 2.000.000 Euro w ramach opieki medycznej

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.