2019-11-03

Kiedy warto kupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Kolejki do lekarza? Nie z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym.

Kiedy warto kupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Na publicznej służbie zdrowia nie zawsze można polegać. Długie kolejki do specjalistów, zbędny czas oczekiwania nawet, gdy pilne potrzebujesz interwencji lekarskiej… Nie pozwól, aby od limitów NFZ zależało Twoje zdrowie i życie. Weź sprawy w swoje ręce i dowiedz się, kiedy przyda Ci się prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Jak działa prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Po podpisaniu umowy z ubezpieczycielem rozszerza się grono lekarzy, do których możesz się wybrać. Raz w miesiącu opłacasz składkę i masz pewność, że w razie problemów zdrowotnych, szybko otrzymasz odpowiednią pomoc medyczną. Nie musisz martwić się wysokimi kosztami konsultacji u prywatnych specjalistów. Na korzystnych warunkach odwiedzasz lekarzy, którzy współpracują z Twoim ubezpieczycielem.

Kiedy przyda się prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Polisa jest odpowiednia dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodny dostęp do zaufanych lekarzy. Nie musisz marnować czasu w kolejce do rejestracji czy w różnych poradniach poszukiwać specjalisty, który mógłby Cię przyjąć wcześniej niż za kilka miesięcy. Ten rodzaj ubezpieczenia przyda się wszystkim, którzy w potrzebie nie chcąc marnować energii na wzmagania z NFZ.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to także szansa na oszczędności, gdyż nie ponosisz pełnych kosztów za wizyty w prywatnych gabinetach. Koszty leczenia rozkładają się równomiernie na każdy miesiąc, dzięki czemu w czasie kryzysu zdrowotnego nie zaskoczą Cię wysokie rachunki za konsultacje lekarskie.

W poszukiwaniu dobrego ubezpieczenia zdrowotnego

Ciekawym rozwiązaniem na rynku jest KPZ czyli Krajowy Program Zdrowotny. To rodzaj prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które w korzystnej cenie zapewnia szybki dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej na terenie całego kraju.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Jak pomaga Krajowy Program Zdrowotny?

Tak jak w przypadku każdego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego opłacasz comiesięczną składkę – w KPZ miesięczny koszt wynosi 49 zł. Ta kwota daje Ci dostęp do usług medycznych takich jak wizyty lekarskie, badania czy zabiegi ambulatoryjne. KPZ tworzy sieć dobrych specjalistów, a konsultacja z lekarzem KPZ to koszt 19,90 zł za wizytę. Co ciekawe, KPZ współpracuje już z 1900 placówkami medycznymi w Polsce.

Warto wiedzieć, że umowa zawierana jest na rok, możesz ją wypowiedzieć lub kontynuować. Aby przystąpić do KPZ, musisz mieć mniej niż 70 lat.

Potrzebujesz lepszej opieki medycznej?

Zaufaj Krajowemu Programowi Zdrowotnemu i kup prywatne ubezpieczenia medyczne online, na infolinii CUK Ubezpieczenia lub w jednej z naszych placówek.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku