Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Krajowy Program Zdrowotny

Co to jest KPZ

Krajowy Program Zdrowotny to ubezpieczenie gwarantujące Ci szybki i nielimitowany dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całego kraju.

Dzięki miesięcznej składce w wysokości 49 PLN za każdą wizytę u specjalisty zapłacisz tylko 19,90 PLN.

Wizyty i badania umawiasz przez dedykowaną infolinię 58 500 55 56  - to Ty jednak decydujesz o terminie konsultacji i o wyborze lekarza, u którego chciałbyś się leczyć.

Do Twojej dyspozycji oddajemy sieć najlepszych profesjonalistów w Polsce i pełen wachlarz badań od morfologii krwi po rezonans magnetyczny.

Jeśli wybierzesz specjalistów spoza sieci Krajowego Programu Zdrowotnego to żaden problem. Wystarczy, że prześlesz fakturę, a Towarzystwo zwróci Ci część kosztów. Ich wysokość będzie uzależniona od rodzaju badania lub konsultacji.

Z Krajowym Programem Zdrowotnym

  • otrzymujesz opiekę medyczną na najwyższym poziomie
  • omijasz kolejki na badania i wizyty u specjalistów
  • nie obciążasz domowego budżetu, opłacasz leczenie wtedy, kiedy faktycznie z niego korzystasz

Ubezpieczenie dostępne jest we wszystkich placówkach CUK Ubezpieczenia na terenie całego kraju. Sprawdź najbliższą placówkę CUK.

Cechy Krajowego Programu Zdrowotnego

  • Kompleksowość. Jest to jedyne ubezpieczenie oferujące wszystkich specjalistów (poza psychologiem, psychiatrą, seksuologiem, dietetykiem, dentystą oraz lekarzem medycyny pracy), na terenie całego kraju, w każdej placówce medycznej. Krajowy Program Zdrowotny gwarantuje Ci dostęp do profesjonalnej opieki medycznej bez względu na to, czy przebywasz w pracy, na urlopie, czy w delegacji.
  • Powszechność.  Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i firm, w całym kraju, nawet w najmniejszych miejscowościach.
  • Przejrzystość.  Czytelna i zrozumiała dla wszystkich konstrukcja produktu, łatwy i intuicyjny proces zakupu i rejestracji na wizytę u lekarza specjalisty.
  • Użyteczność.  Ponad 1900 placówek współpracujących, których ciągle przybywa, dostęp do lekarzy specjalistów maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych.
  • Unikalność. Współpłatność oznacza dopłatę do konsultacji u lekarza specjalisty, która jest dokonywana przed wizytą w placówce medycznej. Wysokość dopłaty do każdego ze świadczeń, zarówno konsultacyjnych jak i ambulatoryjnych jest określona w Katalogu Świadczeń Krajowego Programu Zdrowotnego. 

Gdzie wykupić ubezpieczenie KPZ?

Dokumenty do pobrania:

Sprawdź też

Sprawdź też inne ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich bliskich i rodziny. Najpopularniejsze wśród Klientów CUK ubezpieczenie na życie: zobacz

Więcej o Krajowym Programie Zdrowotnym znajdziesz tutaj.