Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ochrona prawna, z którą poczujesz się pewniej

Prowadzisz firmę i podejmujesz trudne decyzje? Formalności zawracają Ci głowę? Z CUK Ubezpieczenia nie musisz się nimi zajmować. wybierz dodatkową SuperPomoc, która przyda Ci się podczas codziennej pracy.

Jak pomoże mi ochrona prawna?

Polisa gwarantuje dostęp do zaufanego prawnika, który odpowie na Twoje pytania związane z prowadzoną działalnością lub wykonywaniem wolnego zawodu. W ramach ochrony prawnej możesz skorzystać z konsultacji telefonicznej. W niespodziewanych okolicznościach czeka na Ciebie prawnik, który szybko udzieli wsparcia, abyś natychmiast opanował palącą sytuację i wiedział, jakie kroki podjąć w drugiej kolejności. Porada może zostać pisemnie potwierdzona przez adwokata lub radcę prawnego. Jeśli potrzebujesz prawnika specjalizującego się w konkretnej dziedzinie, ubezpieczyciel znajdzie doświadczonego eksperta wśród współpracujących z nim specjalistów. Z superochroną prawną zyskujesz pewność, że Twoje interesy reprezentuje właściwa osoba.

Polisa jest gwarancją środków nie tylko na honorarium radcy prawnego lub adwokata. Ubezpieczenie pokryje także koszty postępowania sądowego i egzekucyjnego. Dzięki polisie dysponujesz własnym funduszem na zatrudnienie biegłych i rzeczoznawców.  Prawnicy współpracujący z towarzystwami mogą poradzić Ci także w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Z odpowiednią ochroną prawną masz pewność, że otrzymasz kompleksową superpomoc w przypadku interwencji wymiaru sprawiedliwości. Zawsze jesteś gotowy zmierzyć się z formalnościami czy zmieniającymi się przepisami prawa przy jednoczesnym bezpieczeństwie budżetu firmowego.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.