Ubezpieczenie domu

Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i chciałbyś go ubezpieczyć? Doskonale! Wiele osób zapomina bowiem o ubezpieczeniu domu, co w przypadku niebezpiecznego zdarzenia losowego wiąże się z bardzo przykrymi konsekwencjami.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu?

Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i chciałbyś go ubezpieczyć? Doskonale! Wiele osób zapomina bowiem o ubezpieczeniu domu, co w przypadku niebezpiecznego zdarzenia losowego wiąże się z bardzo przykrymi konsekwencjami – brakiem środków na jego remont, odbudowę czy finansową rekompensatę utraconego w wyniku kradzieży mienia. Dlatego naszym klientom proponujemy profesjonalną pomoc w wyborze i nabyciu odpowiedniego ubezpieczenia domu – dopasowanego do ich potrzeb i możliwości. ...

Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i chciałbyś go ubezpieczyć? Doskonale! Wiele osób zapomina bowiem o ubezpieczeniu domu, co w przypadku niebezpiecznego zdarzenia losowego wiąże się z bardzo przykrymi konsekwencjami – brakiem środków na jego remont, odbudowę czy finansową rekompensatę utraconego w wyniku kradzieży mienia. Dlatego naszym klientom proponujemy profesjonalną pomoc w wyborze i nabyciu odpowiedniego ubezpieczenia domu – dopasowanego do ich potrzeb i możliwości. 

Już dziś możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo z CUK Ubezpieczenia lub udać się do jednej z naszych placówek! Zlokalizowane są one w wielu większych i mniejszych miejscowościach w całej Polsce, w różnych województwach. Wysokość ubezpieczenia Twojego domu możesz w prosty sposób obliczyć w kalkulatorze majątkowym CUK Ubezpieczenia.

WięcejMniej

Zakres ubezpieczenia domu

Ważny jest dobór odpowiednich elementów polisy w ramach ubezpieczenia domu. Tylko kompleksowa ochrona daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu koszt ubezpieczenia domu jest ważny, ale nie najważniejszy. Istotniejsze jest bowiem to, co konkretnie obejmuje zakupione przez nas ubezpieczenie. Bywa bowiem, że podstawowa ochrona nie jest wystarczająca. Warto wtedy zdecydować się na dodatkowe klauzule, na przykład obejmujące: ubezpieczenie domu od kradzieży z włamaniem, OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie od NNW domowe ubezpie...

Ważny jest dobór odpowiednich elementów polisy w ramach ubezpieczenia domu. Tylko kompleksowa ochrona daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu koszt ubezpieczenia domu jest ważny, ale nie najważniejszy. Istotniejsze jest bowiem to, co konkretnie obejmuje zakupione przez nas ubezpieczenie. Bywa bowiem, że podstawowa ochrona nie jest wystarczająca.

Warto wtedy zdecydować się na dodatkowe klauzule, na przykład obejmujące:

  • ubezpieczenie domu od kradzieży z włamaniem,

  • OC w życiu prywatnym,

  • ubezpieczenie od NNW

  • domowe ubezpieczenie assistance.

Wszystko zależy od tego, jakie są nasze indywidualne potrzeby. Jednym wystarczy jedynie ochrona murów, a więc elementów konstrukcyjnych, dla innych może być ważne ponadto wyposażenie – elementy stałe, jak i ruchome, na przykład artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt elektroniczny, dzieła sztuki czy meble. 

Zakres ochrony w ofertach poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych może się znacząco różnić. Często dotyczy zdarzeń losowych takich jak powódź, pożar, zalanie, huragan, trzęsienie ziemi czy gradobicie oraz obejmuje utratę lub zniszczenie mienia w wyniku czynu zabronionego (włamanie, rabunek, dewastacja).

Im mniejszy zakres zdarzeń, tym niższa kwota ubezpieczenia i odwrotnie. Przy czym ubezpieczenia domów oferuje większość firm ubezpieczeniowych, więc jest w czym wybierać. Można porównywać ze sobą konkretne oferty, czym my się zajmujemy. Orientujemy się w aktualnych ofertach ubezpieczeń domów, dzięki czemu zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę to, na czym najbardziej Ci zależy.

WięcejMniej

Cena ubezpieczenia domu

Wbrew obiegowym opiniom koszt ubezpieczenia domu wcale nie musi być wysoki, jeśli dobierzemy ofertę do faktycznych potrzeb i będziemy się kierować prawdopodobieństwem wystąpienia konkretnych zagrożeń. Oczywiście nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, ale warto odpowiedzieć sobie na pytanie: czego najbardziej się boję? Pozwoli to nam wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia. Jeśli chcesz porównać ceny ubezpieczeń domów oferowane przez różne towarzystwa, możesz skorzystać z naszego kalkulatora mieszkaniowego, dostępnego na stronie internetowej CUK Ubezpieczenia. Polecamy też porozmawiać z naszym doradcą: 22 27 00 337....

Wbrew obiegowym opiniom koszt ubezpieczenia domu wcale nie musi być wysoki, jeśli dobierzemy ofertę do faktycznych potrzeb i będziemy się kierować prawdopodobieństwem wystąpienia konkretnych zagrożeń. Oczywiście nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, ale warto odpowiedzieć sobie na pytanie: czego najbardziej się boję? Pozwoli to nam wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia. Jeśli chcesz porównać ceny ubezpieczeń domów oferowane przez różne towarzystwa, możesz skorzystać z naszego kalkulatora mieszkaniowego, dostępnego na stronie internetowej CUK Ubezpieczenia. Polecamy też porozmawiać z naszym doradcą: 22 27 00 337.

Nasi pracownicy są na bieżąco ze zmieniającym się rynkiem ubezpieczeń i znają odpowiednie przepisy prawne. Porównają dla Ciebie oferty dostępne u ponad 30 największych, sprawdzonych i najbardziej cenionych polskich firm ubezpieczeniowych, na przykład Warta, PZU, Allianz, Concordia, Link 4 czy Ergo Hestia.

Ponadto u nas ubezpieczenie domu możesz kupić na raty – kwotę jesteśmy w stanie podzielić nawet na 11 płatności. Dzięki temu nie obciążysz swojego domowego budżetu, a zyskasz dobre warunki ubezpieczeniowe. Oczywiście ostateczna cena zależy od wielu czynników – m.in: 

  • od wartości rynkowej domu,

  • od powierzchni, lokalizacji

  • od obecności i jakości systemu antywłamaniowego.

Przed zdecydowaniem się na konkretną ofertę, warto zajrzeć do OWU – ogólnych warunków ubezpieczenia. Precyzują one, za co można uzyskać odszkodowanie, a za co ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności.

WięcejMniej

Najkorzystniejsze ubezpieczenia domów

Jeśli więc chcesz zapewnić sobie spokój na długie lata, zachęcamy do zakupu kompleksowego lub skupionego tylko na wybranych, najważniejszych dla Ciebie elementach, ubezpieczenia domu. Ubezpieczenie może dotyczyć na przykład zniszczenia, uszkodzenia czy kradzieży w domu, a także poważnego naruszenia konstrukcji budynku w wyniku złych warunków atmosferycznych....

Jeśli więc chcesz zapewnić sobie spokój na długie lata, zachęcamy do zakupu kompleksowego lub skupionego tylko na wybranych, najważniejszych dla Ciebie elementach, ubezpieczenia domu. Ubezpieczenie może dotyczyć na przykład zniszczenia, uszkodzenia czy kradzieży w domu, a także poważnego naruszenia konstrukcji budynku w wyniku złych warunków atmosferycznych.

Co ciekawe, możesz także ubezpieczyć dom, który dopiero jest w budowie, w tym materiały budowlane, oraz dom letniskowy, w jakim przebywasz tylko w trakcie urlopu. Jest przy tym wiele możliwości dodatkowej ochrony w różnych trudnych sytuacjach, nawet w razie konfliktów z sąsiadem. 

WięcejMniej

Jak ubezpieczyć dom?

Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie Twojego domu! Ponadto nasza agencja CUK Ubezpieczenia zapewnia wiele ciekawych promocji, na przykład zniżki na ubezpieczenie domu. Zachęcamy także do zapoznana się z ofertami ubezpieczeń na dom i mieszkanie.

Istnieje wiele stref życia i rodzajów dobra materialnego, które warto chronić. Naszym priorytetem jest sprawna pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, między innymi przy wyborze ubezpieczeń domów i mieszkań.

Więcej o ubezpieczeniu domu znajdziesz tutaj.