Edytor HTML
Edytor HTML

Wybierz elastyczny model współpracy i zarabiaj na ubezpieczeniach

Prowadząc Punkt Partnerski:

  • nauczymy Cię ubezpieczeń, bo jest to biznes dla każdego
  • otrzymasz ofertę 18-tu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • otrzymasz dostęp do nowości produktowych
  • Twoja praca będzie łatwiejsza dzięki WebCUK - innowacyjnemu systemowi obsługi klienta
  • otrzymasz opiekę dedykowanego menedżera regionalnego
  • do Twojej dyspozycji będzie Help Desk (Dział Wsparcia Sprzedaży) - kompleksowa wiedza ubezpieczeniowa przez dedykowaną infolinię CUK
  • będziesz działać pod marką CUK Ubezpieczenia
  • otrzymasz nieograniczoną możliwość budowy własnej sieci Punktów Partnerskich i Niezależnych Doradców, w przyszłości Placówek Franczyzowych CUKRozszerz ofertę swojej firmy o produkty ubezpieczeniowe

Prowadzenie Punktu Partnerskiego daje możliwość połączenia z innymi formami działalności jakie prowadzone są w lokalu. Pozwala to na rozszerzenie oferty swojej firmy o produkty ubezpieczeniowe, które będą dodatkową korzyścią dla Twoich klientów.

 

Wypełnij formularz i otwórz Punkt Partnerski pod marką CUK Ubezpieczenia

Lista video

Lista artykułów

Nowa placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia w Koziegłowach

4.09.2017 uruchomiliśmy kolejną placówkę franczyzową CUK. Pierwszy powołany w tym roku szkolnym oddział znajduje się w miejscowości Koziegłowy w województwie wielkopolskim. czytaj więcej

Nowa placówka franczyzowa - CUK Ubezpieczenia Izabelin

20.07.2017 została otwarta placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia. Oddział mieszczący się w Izabelinie oferuje Klientom najtańsze ubezpieczenia OC i AC, polisy domów i mieszkań, na życie czy podróżne.

czytaj więcej

Roczne Spotkanie Partnerów CUK 2016

13 lutego 2016, w Osadzie Karbówko, odbyło się Roczne Spotkanie Partnerów CUK Ubezpieczenia. W tym roku spotkanie było tym bardziej wyjątkowe, że obok tradycyjnego podsumowania roku i przedstawienia planów na nadchodzący, świętowaliśmy 15-lecie firmy CUK.

czytaj więcej

XIII Targi Franczyzy 2015 - fotorelacja

13. Targi Franczyzy odbyły się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród wystawców, swój nowatorski system zaprezentował także CUK Ubezpieczenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej

Dwusetna placówka CUK Ubezpieczenia już w tym roku!

Obecnie multiagencja CUK Ubezpieczenia posiada już ponad 190 placówek, w tym 139 partnerskich i ponad 50 własnych. W pierwszym półroczu 2015 roku toruńska firma otworzyła w sumie 23 nowe oddziały na terenie całego kraju. Multiagencja sprzedaje ubezpieczenia 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych już w ponad 150 miastach.

czytaj więcej

Spotkanie integracyjne Partnerów CUK Ubezpieczenia

W weekend 16-17.05 doradcy z placówek partnerskich CUK Ubezpieczenia odwiedzili Osadę Karbówko by wraz z Menedżerami ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej, pracownikami Działu oraz Dyrektor Sieci, Moniką Grabowską, wspólnie spędzić czas i odpocząć od codziennych obowiązków.

czytaj więcej

Partner CUK o prowadzeniu własnego biznesu w branży ubezpieczeniowej

W dniu dzisiejszym, na portalu franczyzawpolsce.pl, ukazał się wywiad z jednym z franczyzobiorców CUK Ubezpieczenia. O początkach współpracy, wyzwaniach i sukcesach – Kamil Franciszkiewicz, właściciel placówek partnerskich CUK w Gostyninie, Kutnie i Gąbinie.

czytaj więcej

2015 rok pod znakiem franczyzy w ubezpieczeniach

Za nami kolejne coroczne spotkanie partnerów franczyzowych CUK Ubezpieczenia. Podczas konferencji, która w tym roku odbyła się w Osadzie Karbówko pod Toruniem został podsumowany ubiegły rok oraz przedstawione plany na kolejne 12 miesięcy. Firma zamknęła rok ze zdecydowanym sukcesem i śmiałymi planami na 2015.

czytaj więcej

1
Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 8

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz i wyślij.

Osoba do kontaktu

 

zobacz także