Edytor HTML
Edytor HTML

Pakiety ubezpieczeń

Szukasz pełnego zakresu ochrony? W CUK Ubezpieczenia zaproponujemy Ci korzystne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno czas i pieniądze. W naszej multiagencji dostępne są pakiety łączące ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW oraz Assistance, a także samochód z majątkiem, np. OC i Autocasco oraz ubezpieczenie mieszkania.

W CUK pakiety kupisz nawet w 11 ratach!


Nasi doradcy pomogą wybrać rodzaj oraz wariant polisy, które zapewnią nam optymalny zakres ochrony. Dzięki łączeniu ubezpieczeń, za pakiety zapłacimy mniej, niż wówczas, gdybyśmy chcieli zakupić poszczególne ubezpieczenia osobno.

Skontaktuj się z doradcą CUK lub skorzystaj z najlepszego kalkulatora ubezpieczeń OC i AC.

Lista video

Tanie pakiety ubezpieczeniowe - gdzie kupić?

Pakiet ubezpieczeniowy to polisa, na której mamy kilka ryzyk ubezpieczeniowych. Na przykład, do obowiązkowego ubezpieczenia OC dokupujemy dobrowolne ubezpieczenie autocasco, NNW, Assistance lub ubezpieczenie szyb w samochodzie.

Jak dobrać ubezpieczenie OC i AC?

Ubezpieczenie OC w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym jest takie samo, różni się tylko ceną. Tak więc polisę OC możemy kupić tanio lub drogo. Po prostu trzeba uważnie porównać oferty.

Ubezpieczenia OC i AC w CUK

Znalezienie dobrego ubezpieczenia w 2 minuty to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty spędzać wielu godzin w internecie na szukaniu dobrej oferty. Biegać od jednej firmy do drugiej też nikomu się nie chce.

1
Rozmiar strony:
select
Pliki 1 do 10 z 3

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także