Edytor HTML
Edytor HTML

Ubezpieczenie Assistance jest dodatkowym dobrowolnym ubezpieczeniem, które ma na celu zapewnienie ochrony kierowcy oraz pasażerom samochodu w trakcie podróżowania. Dzięki Assistance możemy liczyć na pomoc drogową na miejscu wypadku lub awarii, holowanie pojazdu czy zorganizowanie części zamiennych lub samochodu zastępczego.

Niektórzy ubezpieczyciele udzielają ochrony Assistance w wersji podstawowej, w ramach składki za ubezpieczenie OC i autocasco (AC). Po opłaceniu dodatkowej składki, możemy rozszerzyć ochronę o dodatkowe warianty.

Zakres Assistance zależny jest od wariantu, który wybierzemy

Ubezpieczenie Assistance w zależności od wariantu oraz Towarzystwa, w którym podpisaliśmy umowę, może różnić się swoim zakresem. Polisa Assistance może obejmować:

  • naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia,
  • dostarczenie paliwa,
  • holowanie pojazdu do stacji serwisowej lub miejsca zamieszkania,
  • organizację i pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego,
  • otwarcie pojazdu w przypadku zagubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków,
  • dostawę części zamiennych,
  • organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania oraz kosztów podróży do miejsca zamieszkania,
  • pomoc medyczną dla kierowcy i pasażerów.

Dlaczego warto wykupić Assistance?

Assistance zapewnia nam nie tylko ochronę w czasie podróży, ale także gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W razie potrzeby, skorzystanie z Assistance jest bardzo łatwe. Wystarczy, że zadzwonimy pod numer alarmowy Towarzystwa, który wskazany jest na polisie oraz zgłosimy szkodę. Pomoc zostanie nam udzielona niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Pamiętajmy, że Assistance polega na udzieleniu bezpłatnej pomocy, dlatego nie otrzymamy zwrotu kosztów, które ponieśliśmy samodzielnie.

W CUK Ubezpieczenia wybierzemy najlepszą polisę Assistance dla Ciebie

Nasi doradcy w 2 minuty porównają ofertę 30 Towarzystw oraz pomogą dopasować polisę do naszych indywidualnych potrzeb. Ponadto, wybraną polisę możesz kupić na raty. Ubezpieczenie podzielimy Ci nawet na 11 rat a pierwszą zapłacisz dopiero po miesiącu!

Zapytaj doradcę CUK o szczegóły

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także