Edytor HTML
Edytor HTML

Wybierz, które spośród 18 wiodących Towarzystw będziesz oferować swoim klientom

Jeśli prowadzisz już multiagencję ubezpieczeniową i planujesz rozszerzyć jej ofertę o dodatkowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe dajemy Ci taką możliwość. Do dyspozycji otrzymasz ofertę aż 18 ubezpieczycieli. Możesz korzystać z niej w pełni lub w dowolnie wybranej konfiguracji.

 

Zostając Niezależnym Doradcą:

  • otrzymasz swobodę wyboru oferty spośród 18-tu Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • otrzymasz dostęp do nowości produktowych
  • Twoja praca będzie łatwiejsza dzięki WebCUK - innowacyjnemu systemowi obsługi klienta
  • otrzymasz opiekę dedykowanego menedżera regionalnego
  • do Twojej dyspozycji będzie Help Desk (Dział Wsparcia Sprzedaży) - kompleksowa wiedza ubezpieczeniowa przez dedykowaną infolinię CUK
  • wykorzystasz doświadczenie CUK Ubezpieczenia działając pod własną marką
  • otrzymasz nieograniczoną możliwość budowy własnej sieci Niezależnych Doradców, a w przyszłości Punktów Partnerskich lub Placówek Franczyzowych CUK

Dołącz do ponad 400 Niezależnych Doradców w całej Polsce

 

Wypełnij formularz kontaktowy i zacznij zarabiać na ubezpieczeniach!

Lista video

CUK Ubezpieczenia na XIII Targach Franczyza 2015

Branża ubezpieczeń daje wielkie możliwości rozwoju. Podczas XIII Targów Franczyza 2015 pokazaliśmy, jak łatwo można rozpocząć współpracę z CUK i zacząć zarabiać na ubezpieczeniach.

Własny biznes z CUK Ubezpieczenia. Franczyza

Otwórz własną firmę z CUK Ubezpieczenia. Zaufaj sprawdzonemu programowi partnerskiemu jaki oferuje największa multiagencja w Polsce.

Niezależny Doradca - dodatkowa praca w CUK Ubezpieczenia

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? Nie stać Cię na inwestycje ale masz energię do pracy? Dołącz do CUK Ubezpieczenia i zostań naszym Niezależnym Doradcą. Oferujemy swoim doradcom pełne wsparcie szkoleniowe, merytoryczne oraz marketingowe.

Franczyza, czyli własny biznes z CUK Ubezpieczenia

Marzysz o własnej firmie? Pomyśl o branży ubezpieczeniowej. CUK Ubezpieczenia to największa w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa, która od 2001 roku dynamicznie rozwija własną sieć franczyzową.

Targi Franczyza 2013

16 października 2013 roku w Pałacu Kultury w Warszawie odbyły się XI Targi Franczyza 2013, na których CUK zaprezentował swój program partnerski. Zainteresowani dowiedzieli się także jak założyć multiagencję ubezpieczeniową.

1
Rozmiar strony:
select
Pliki 1 do 10 z 5
Lista artykułów

Nowa placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia w Koziegłowach

4.09.2017 uruchomiliśmy kolejną placówkę franczyzową CUK. Pierwszy powołany w tym roku szkolnym oddział znajduje się w miejscowości Koziegłowy w województwie wielkopolskim. czytaj więcej

Nowa placówka franczyzowa - CUK Ubezpieczenia Izabelin

20.07.2017 została otwarta placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia. Oddział mieszczący się w Izabelinie oferuje Klientom najtańsze ubezpieczenia OC i AC, polisy domów i mieszkań, na życie czy podróżne.

czytaj więcej

Roczne Spotkanie Partnerów CUK 2016

13 lutego 2016, w Osadzie Karbówko, odbyło się Roczne Spotkanie Partnerów CUK Ubezpieczenia. W tym roku spotkanie było tym bardziej wyjątkowe, że obok tradycyjnego podsumowania roku i przedstawienia planów na nadchodzący, świętowaliśmy 15-lecie firmy CUK.

czytaj więcej

XIII Targi Franczyzy 2015 - fotorelacja

13. Targi Franczyzy odbyły się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród wystawców, swój nowatorski system zaprezentował także CUK Ubezpieczenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej

Dwusetna placówka CUK Ubezpieczenia już w tym roku!

Obecnie multiagencja CUK Ubezpieczenia posiada już ponad 190 placówek, w tym 139 partnerskich i ponad 50 własnych. W pierwszym półroczu 2015 roku toruńska firma otworzyła w sumie 23 nowe oddziały na terenie całego kraju. Multiagencja sprzedaje ubezpieczenia 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych już w ponad 150 miastach.

czytaj więcej

Spotkanie integracyjne Partnerów CUK Ubezpieczenia

W weekend 16-17.05 doradcy z placówek partnerskich CUK Ubezpieczenia odwiedzili Osadę Karbówko by wraz z Menedżerami ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej, pracownikami Działu oraz Dyrektor Sieci, Moniką Grabowską, wspólnie spędzić czas i odpocząć od codziennych obowiązków.

czytaj więcej

Partner CUK o prowadzeniu własnego biznesu w branży ubezpieczeniowej

W dniu dzisiejszym, na portalu franczyzawpolsce.pl, ukazał się wywiad z jednym z franczyzobiorców CUK Ubezpieczenia. O początkach współpracy, wyzwaniach i sukcesach – Kamil Franciszkiewicz, właściciel placówek partnerskich CUK w Gostyninie, Kutnie i Gąbinie.

czytaj więcej

Nowe placówki franczyzowe - CUK Ubezpieczenia Polkowice i Zduńska Wola

Na początku maja otwarte zostały dwie nowe franczyzowe placówki CUK. Partnerskie odziały multiagencji rozpoczęły działalność w Polkowicach oraz Zduńskiej Woli.

czytaj więcej

Nowe placówki franczyzowe - CUK Ubezpieczenia Lublin i Przeźmierowo

9 kwietnia otwarte zostały dwie nowe placówki CUK Ubezpieczenia. Oddziały mieszczą się w Lublinie i Przeźmierowie.

czytaj więcej

Nowa placówka franczyzowa - CUK Ubezpieczenia Hrubieszów

18 marca otwarta została nowa placówka partnerska CUK Ubezpieczenia. Oddział mieszczący się w Hrubieszowie zaoferuje klientom najtańsze ubezpieczenia OC i AC, polisy domów i mieszkań, na życie czy podróżne.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 41

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz i wyślij.

Osoba do kontaktu

 

zobacz także