Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Współpracuj z CUK

Placówka Franczyzowa

Placówki franczyzowe CUK Ubezpieczenia tworzą największą w Polsce sieć multiagencji ubezpieczeniowych. Wyróżnia je jednolite oznakowanie witryn, elementy wyposażenia wnętrza oraz wysoki standard obsługi. Dzięki temu każdy klient otrzymuje zawsze najkorzystniejszą dla siebie ofertę, bez względu na miejsce, w którym zawiera polisę.

Oferta 30 ubezpieczycieli
PAYBACK, Pomoc Prawna CUK, polisa na 11 rat
Korzystanie z rozwiązań CUK Ubezpieczenia

Punkt Partnerski

W odróżnieniu od Placówek Franczyzowych, Punkt Partnerski może być połączony z prowadzeniem odrębnej działalności w tym samym lokalu. Tak więc bez najmniejszego problemu możesz rozszerzyć ofertę swojej agencji bankowej, punktu kurierskiego czy innej działalności, którą obecnie prowadzisz.

Oferta 17 ubezpieczycieli
Polisa na 11 rat
Korzystanie z logo CUK Ubezpieczenia

Niezależny Doradca

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, to współpraca jako Niezależny Doradca CUK jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Już od samego początku otrzymujesz dostęp do oferty 17 towarzystw ubezpieczeniowych, dając klientom możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty. Jednocześnie korzystasz z rozwiązań usprawniających rozliczenia polis i pracę doradcy.

Oferta 17 ubezpieczycieli
Polisa na 11 rat
Poszerzenie oferty agenta wyłącznego

Wybierz sprawdzony pomysł na biznes

  • Franczyza z CUK to najbardziej rozbudowany model biznesowy, który gwarantuje Ci korzystanie ze wszystkich rozwiązań firmy.

  • Punkty Partnerskie funkcjonują w naszej multiagencji od 2016 roku. W niespełna rok nasi partnerzy otworzyli ponad 100 Punktów w całej Polsce.

  • Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, to współpraca jako Niezależny Doradca CUK jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.

Start z CUK Ubezpieczenia jest prostszy niż myślisz

Krok 1

prześlij formularz

Krok 2

odbierz telefon od menedżera

Krok 3

spotkaj się z nami 

Krok 4

podpisz umowę o współpracy

Kilka liczb o współpracy z CUK Ubezpieczenia

miesiące
na otwarcie placówki

222

placówki franczyzowe w Polsce

3

modele biznesowe
do wyboru

440

niezależnych doradców
w kraju