Edytor HTML
Edytor HTML

Zarabiaj na ubezpieczeniach prowadząc multiagencję pod marką CUK Ubezpieczenia

Otwierając Placówkę Franczyzową:

 • nauczymy Cię ubezpieczeń, bo jest to biznes dla każdego
 • będziesz współpracować z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
 • otrzymasz największy na rynku wybór produktów
 • Twoja praca będzie łatwiejsza dzięki WebCUK - innowacyjnemu systemowi obsługi klienta
 • otrzymasz opiekę dedykowanego menedżera regionalnego
 • Twój budżet na otwarcie biura zamknie się w 15.000 zł
 • na co dzień będziesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań i wsparcia pracy (Help Desk - kompleksowa wiedza ubezpieczeniowa przez dedykowaną infolinię CUK)
 • skorzystasz z gotowych materiałów marketingowych
 • będziesz działać pod marką CUK Ubezpieczenia
 • otrzymasz nieograniczoną możliwość budowy własnej sieci Placówek Franczyzowych, Punktów Partnerskich i Niezależnych Doradców

Oferta 30 ubezpieczycieli i wsparcie codziennej pracy

Placówki Franczyzowe CUK Ubezpieczenia to rozpoznawalna marka, która gwarantuje dostęp do oferty ponad 30 Ubezpieczycieli. Dzięki systemowi WebCUK otrzymasz możliwość łatwego porównywania i wystawiania polis. W codziennej pracy korzystać będziesz z szeregu udogodnień, które usprawnią Twoją pracę, m.in. z  Centralnego Systemu Rozliczeń – Ty wystawiasz polisę a my zajmujemy się resztą formalności, czy Help Desk – wsparcie merytoryczne sprzedaży, kompleksowa wiedza ubezpieczeniowa przez dedykowaną infolinię CUK.

Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj pełną ofertę Placówki Franczyzowej CUK Ubezpieczenia

 

Edytor HTML

Średni czas otwarcia placówki to tylko 2 miesiące!

 

Twoja inwestycja wyniesie maksymalnie 15 000 zł
Przeznaczysz je na:

 • oznakowanie zewnętrzne (kaseton świetlny, wyklejka na witryny)
 • aranżację wnętrza (logotyp, malowanie lokalu, zakup mebli)
 • zakup sprzętu biurowego i komputerowego


Warunki jaki powinien spełniać lokal:

 • około 30 m2
 • parter
 • witryna
 • rozpoznawalna część miasta
 • miejsca parkingowe dla klientów


Na start otrzymasz

 • pomoc w wyborze właściwego miejsca
 • wizualizację wnętrza (aranżacja, kolor ściany)
 • projekt wyklejki
 • katalog mebli
 • szkolenie początkowe (kompleksowa wiedza dotycząca ubezpieczeń, systemu WebCUK, standardów obsługi, marketingu)
 • pakiet startowy (dokumenty towarzystw, materiały reklamowe, elementy wystroju biura, kampanię reklamową)
 • możliwość pracy z doświadczonym doradcą w jednej z naszych placówek
 • wsparcie marketingowe

Wybierz pewny biznes z CUK Ubezpieczenia!

Lista video

Wybierz sprawdzony pomysł na Twój biznes

Jeśli zastanawiasz się nad własnym biznesem, poznaj sprawdzony w branży ubezpieczeń sposób na dochodowy biznes, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

CUK Ubezpieczenia na XIII Targach Franczyza 2015

Branża ubezpieczeń daje wielkie możliwości rozwoju. Podczas XIII Targów Franczyza 2015 pokazaliśmy, jak łatwo można rozpocząć współpracę z CUK i zacząć zarabiać na ubezpieczeniach.

Franczyza CUK - pomysł na własny biznes

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes, wybierz model franczyzowy CUK Ubezpieczenia. Rozpoczęcie współpracy z CUK jest prostym i nieskomplikowanym procesem. Nie trzeba mieć doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

Tragi Franczyza 2014 - pomysł na biznes

Myślisz o własnym biznesie i chcesz prowadzić swoją firmę? Rozważ branżę ubezpieczeniową. Okazją do znalezienia pomysłu na biznes były targi franczyzowe, które dniach 16-18 października odbyły sie w Pałacu Kultury i Nauki.

Otwarcie placówki w Chojnicach

CUK Ubezpieczenia to lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Z powodzeniem rozwija sieć placówek własnych i franczyzowych. W Chojnicach otwarta została setna placówka partnerska.

Jak odnieść sukces w biznesie?

Paweł Majewski z Radziejowa odniósł sukces w biznesie. Otworzył własną firmę opartą na zasadach franczyzy. Wybrał dynamicznie rozwijającą się branżę ubezpieczeniową. Postawił na program partnerski CUK, który oferuje bardzo dogodne warunki współpracy.

Własny biznes z CUK Ubezpieczenia. Franczyza

Otwórz własną firmę z CUK Ubezpieczenia. Zaufaj sprawdzonemu programowi partnerskiemu jaki oferuje największa multiagencja w Polsce.

Gdzie zainwestować pieniądze?

Masz pieniądze i chcesz zainwestować? Gdzie? No właśnie. Może warto skorzystać ze sprawdzonych sposobów i porad specjalistów, którzy odnieśli sukces. CUK Ubezpieczenia nie tylko z powodzeniem działa na rynku, ale także pomaga innym w rozwoju.

Franczyza, czyli własny biznes z CUK Ubezpieczenia

Marzysz o własnej firmie? Pomyśl o branży ubezpieczeniowej. CUK Ubezpieczenia to największa w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa, która od 2001 roku dynamicznie rozwija własną sieć franczyzową.

Targi Franczyza 2013

16 października 2013 roku w Pałacu Kultury w Warszawie odbyły się XI Targi Franczyza 2013, na których CUK zaprezentował swój program partnerski. Zainteresowani dowiedzieli się także jak założyć multiagencję ubezpieczeniową.

12
Rozmiar strony:
select
Pliki 1 do 10 z 17
Lista artykułów

Gostynin, Kutno, Gąbin - Kamil Franciszkiewicz

Branżę ubezpieczeniową poznałem dzięki mojemu kuzynowi, który pracował w jednej z większych firm leasingowych w Polsce. Był dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy i praktycznych wskazówek - dzięki niemu złapałem bakcyla ubezpieczeniowego i już podczas studiów miałem okazję zdobyć cenne doświadczenie w profesjonalnej obsłudze i rozmowie z klientem.

czytaj więcej

Konstantynów Łódzki - Beata Zdziarska

Ubezpieczenia komunikacyjne to branża odporna na kryzys. Samochodów jeszcze nigdy nie było tak dużo, a każdy z nich musi być ubezpieczony. Dlatego praca w CUK daje mi szerokie pole do popisu.

czytaj więcej

Nowogard - Paulina Bielaszewska-Żubkowska

Zanim zdecydowałam się na otwarcie własnej placówki CUK, pracowałam, jako korektor tekstów. Prowadziłam również punkt gastronomiczny nad morzem, który był moim dodatkowym źródłem dochodu.

czytaj więcej

Nowy Tomyśl - Jacek Słaboszewski

Zanim otworzyłem własną placówkę CUK pracowałem jako handlowiec. Praca ta nie dawała mi jednak wystarczającej satysfakcji, potrzebowałem jakiejś zmiany i wyzwania. Pomysł na partnerstwo w CUK podsunął mi brat. Sam prowadził już od dłuższego czasu własną placówkę w Szamotułach, więc jego opinia była bezcenna. Współpracę z CUK rozpatrywałem ponad rok, aż w końcu nastał moment, w którym zrealizowałem plany.

czytaj więcej

Zgierz oraz Łęczyca - Tomasz Nowicki

W latach 1999-2002 pracowałem w autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym, gdzie zajmowałem się między innymi likwidacją szkód komunikacyjnych. Od października 2002 roku zacząłem prowadzić własną działalność gospodarczą w zupełnie innej branży - zajmowałem się świadczeniem usług transportowych dla firm farmaceutycznych. Po kilku latach poszerzyłem swoją działalność, zakupując nowy sprzęt oraz zatrudniając dodatkowe osoby. Mniej więcej w tym czasie natknąłem się na jedną z placówek partnerskich CUK.

czytaj więcej

1
Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 5
Lista artykułów

Nowa placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia w Koziegłowach

4.09.2017 uruchomiliśmy kolejną placówkę franczyzową CUK. Pierwszy powołany w tym roku szkolnym oddział znajduje się w miejscowości Koziegłowy w województwie wielkopolskim. czytaj więcej

Nowa placówka franczyzowa - CUK Ubezpieczenia Izabelin

20.07.2017 została otwarta placówka franczyzowa CUK Ubezpieczenia. Oddział mieszczący się w Izabelinie oferuje Klientom najtańsze ubezpieczenia OC i AC, polisy domów i mieszkań, na życie czy podróżne.

czytaj więcej

Roczne Spotkanie Partnerów CUK 2016

13 lutego 2016, w Osadzie Karbówko, odbyło się Roczne Spotkanie Partnerów CUK Ubezpieczenia. W tym roku spotkanie było tym bardziej wyjątkowe, że obok tradycyjnego podsumowania roku i przedstawienia planów na nadchodzący, świętowaliśmy 15-lecie firmy CUK.

czytaj więcej

XIII Targi Franczyzy 2015 - fotorelacja

13. Targi Franczyzy odbyły się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród wystawców, swój nowatorski system zaprezentował także CUK Ubezpieczenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej

Dwusetna placówka CUK Ubezpieczenia już w tym roku!

Obecnie multiagencja CUK Ubezpieczenia posiada już ponad 190 placówek, w tym 139 partnerskich i ponad 50 własnych. W pierwszym półroczu 2015 roku toruńska firma otworzyła w sumie 23 nowe oddziały na terenie całego kraju. Multiagencja sprzedaje ubezpieczenia 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych już w ponad 150 miastach.

czytaj więcej

Spotkanie integracyjne Partnerów CUK Ubezpieczenia

W weekend 16-17.05 doradcy z placówek partnerskich CUK Ubezpieczenia odwiedzili Osadę Karbówko by wraz z Menedżerami ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej, pracownikami Działu oraz Dyrektor Sieci, Moniką Grabowską, wspólnie spędzić czas i odpocząć od codziennych obowiązków.

czytaj więcej

Partner CUK o prowadzeniu własnego biznesu w branży ubezpieczeniowej

W dniu dzisiejszym, na portalu franczyzawpolsce.pl, ukazał się wywiad z jednym z franczyzobiorców CUK Ubezpieczenia. O początkach współpracy, wyzwaniach i sukcesach – Kamil Franciszkiewicz, właściciel placówek partnerskich CUK w Gostyninie, Kutnie i Gąbinie.

czytaj więcej

Nowe placówki franczyzowe - CUK Ubezpieczenia Polkowice i Zduńska Wola

Na początku maja otwarte zostały dwie nowe franczyzowe placówki CUK. Partnerskie odziały multiagencji rozpoczęły działalność w Polkowicach oraz Zduńskiej Woli.

czytaj więcej

Nowe placówki franczyzowe - CUK Ubezpieczenia Lublin i Przeźmierowo

9 kwietnia otwarte zostały dwie nowe placówki CUK Ubezpieczenia. Oddziały mieszczą się w Lublinie i Przeźmierowie.

czytaj więcej

Nowa placówka franczyzowa - CUK Ubezpieczenia Hrubieszów

18 marca otwarta została nowa placówka partnerska CUK Ubezpieczenia. Oddział mieszczący się w Hrubieszowie zaoferuje klientom najtańsze ubezpieczenia OC i AC, polisy domów i mieszkań, na życie czy podróżne.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 42

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz i wyślij.

Osoba do kontaktu

 

zobacz także